Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Swietochlowice-Bazyliszek

  1. #1

    Swietochlowice-Bazyliszek

    Witam

    mam pytanie czy ktos sie nieorientuje czasem czy na gieldzie swietochlowicach ktos bedzie sprzedawal SAMICE Bazyliszka Płatkoglowego ??


  2. #2

    Re: Swietochlowice-Bazyliszek

    jak bylam ostatnio na gieldzie to nie bylo bazyliszkow płat. tylko witatusy

  3. #3

    Re: Swietochlowice-Bazyliszek

    byB bazyliszek, bo sam go sprzedawalem :P

    to byl samiec. szukalem samicy do niego jakies 6 miechow i w polce jest nie do dostania. mozesz nastawiac sie, ze go nie dostaniesz, ale do wytrwalych swiat nalezy :P powodzenia


  4. #4

    Re: Swietochlowice-Bazyliszek

    slyszalem ze niemozna ja w polsce dostac, ale niema rzeczy niemozliwych:PPale juz sie skontaktowalem z kims komu sie rozmnozylo chyba kilkanascie mlodziutkich plumifronsow 22 cm. i mowi ze na peno sa tam samice tylko trzeba poczekac 2 miesiace.


  5. #5
    djtommi
    Guest

    Re: Swietochlowice-Bazyliszek

    no albo wybierz sie do czech.


  6. #6

    Re: Swietochlowice-Bazyliszek

    w czechach s takie maluchy, ze jak sie je wsadzi do wiekszego bazyla, to padaja na zawal... nie da sie dostac samicy 30 cm (sam takiej szukalem) a co do ludzi, ktorzy rozmnozyli, to tez sie skontaktowalem z takim ziomkiem (nicku niestety nie pamietam) ale zostawil wszystkie samice dla siebie mimo to zycze powodzenia


  7. #7

    Re: Swietochlowice-Bazyliszek

    imposible is nothing !!! skontaktowlem sie z kims o niku " turbinka " czy cos takiego i on ma kilkanascie mlodych niedawno rozmnaozonych z czego napewno kilka samic , mam sie z nim skontaktowac za 2 miechy jak juz bedzie napewno wiadomo ktore to samice:P


  8. #8

    Re: Swietochlowice-Bazyliszek

    W Poznaniu jest w sklepie zoo jest Bazyliszek, tylko niewiem jaka płeć, cena 290pln.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •