Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: ....::::ZOONATURA-M1-KRAKÓW:::...

  1. #1
    luz_jacek
    Guest

    ....::::ZOONATURA-M1-KRAKÓW:::...

    Ten temat poruszany był już wiele razy na tym forum, mimo to postanowiłem napisasać co tam dzisiaj widziałem:
    Otóż mają tam agamki brodate, bardzo młode (ok 1-2 tygodnie, na tyle wyglądały),
    jest ich ok. 5, trzymane są w terra (oile można tak to nazwać) o wymiarach ok. 20/30/30,
    no i nie mają świetlówki UVB ( nawet jakby była to i tak nic z tych promieni UV bo terra jest na tyle male że w środku się nie zmieści a na zewnątrz nic nie da bo będzie wtedy za szybą).
    warunki poprostu fatalne :/
    Najlepsze zostawiłem na koniec: koszt takiej agamki to jedyne 300zł !!!!


  2. #2

    Re: ....::::ZOONATURA-M1-KRAKÓW:::...

    to jest nawet wiecej niz normalne w zoonaturze w M1 i ciekawqe kto takie zwierzeta kupuje :/


  3. #3
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: ....::::ZOONATURA-M1-KRAKÓW:::...

    Witam
    To identycznie jak w kazdym sklepie sieci Kakadu w Warszawie!!
    Ludzie nie kupujcie zwierzat w Kakadu, jak juz musicie to tylko akcesoria.
    Po pierwsze drogo po drugie mecza zwierzaki.
    Pozdarwiam

  4. #4

    Re: ....::::ZOONATURA-M1-KRAKÓW:::...

    TRZEBA W KOŃCU COŚ Z TYM ZROBIĆ!!!!!!!!!! ONI ZABIJĄ WIĘCEJ ZWIERZĘT NIŻ SPRZEDADZĄ.

  5. #5

    Re: ....::::ZOONATURA-M1-KRAKÓW:::...

    Wbrew pozorom znajduja sie ludzie co to kupuja, wystarczy odpowiednio nakrecic czlowieka ktory chcialby sie wyrozniac i nie zna sie na terrarystyce, a u mnie w kakadu mieli ostatnio mloda zbozowke albino za 500 zl . A cena 400 zl za podrostka agamy brodatej to w kakadu standard, o warunkach juz nic nie wspomne bo szkoda mi na to czasu.

    Pozdrawiam


  6. #6

    Re: ....::::ZOONATURA-M1-KRAKÓW:::...

    A gdzie można zgłosić to że męczą zwierzęta ?? Bo mnie to denerwuje jak wchodzę np. do KAKADU i widzę laprata z agamą brodatą w jednym terrarium.


  7. #7

    Re: ....::::ZOONATURA-M1-KRAKÓW:::...

    o ile sie niemyle do ochrony praw zwerzat czy cos takiego.


  8. #8

    Re: ....::::ZOONATURA-M1-KRAKÓW:::...

    cze ja bywam w krakowie co jakis czas i chodze do ZOONATURA-M1-KRAKÓW to mi cisnienie sie podnosi masz racje ''luz_jacek'' zrubcie cos z tym ja bym pomogł z chcia ale niemieszkam w krakowie ale jak cos to macie moje poparcie bo widziałem wszystko ,a jeszcze ja odwiedzam ten sklep to coraz mniej tych zwiezakow i drosze i gorzej wygladaja ------> pozabijac tych gosci <------------


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •