Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

  1. #1

    świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    ZAMAWIAŁEM U PANA ROBERTA ŚWIERSZCZE W ILOŚCI 3000 ALE OKAZAŁO SIĘ ZE NIE DYSPONUJE ŚWIERSZCZEM JAK W CZEŚNIEJ NAPISAŁ NA FORUM PISZCIE LUDZIE REALISTYCZNE OGŁOSZENIA POZDRAWIAM LEON

  2. #2

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    a jak u Ciebie zamówie np 500000000000000000000000 swierszczu to zrealizujesz moje zamówienie? oczywiscie potrzebuje je zaraz

  3. #3

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    leon p.robert jest czlowiekiem znanym, lubianym i niezmiernie szanowanym na TCP wiec w zaden sposob nie jestes w stanie zniszcyc konkurencji piszac takie posty.


  4. #4

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    Posłuchaj przyjacielu.
    Chciałes zamówic 3000 szt dorosłych swierszczy.Jako ze ja te owady hoduje,a nie przywoże z Czech powiedziałem Ci jasno ze dorosłych nie mam.Ja mam swoją,niewielką hodowle i nie lubie dużych zamówień,bo musze wtedy odmawiać tym co zamawiają po 400 szt.Pozatym byłes w rozmowie niezbyt uprzejmy i niezbyt mi sie Twój ton podobał.
    Ten Twój temat to bzdura.Pokaż mi choc jedną osobe która zamówiła u mnie swierszcze,wpłaciła kase i ich nie dostała?
    Nigdzie i nigdy nie pisze ze mam dorosłe swierszcze.
    Jakbym wiedział gdy dzwoniłes ze to Ty,i chodzi Ci tylko o walke konkurencyjną to inaczej bym to rozegrał,ale jak widze chcesz sie bawic na Forum to sie bawmy.
    Jak bede miał kaprys to moge dac cene dla swoich klijentów nawet i po 5 groszy,a jak sie upre to moge rozdawac za darmo,bo to moje swierszcze,a nie jakies handlarskie stare zewłoki przywozone z Czech z robalami co potem atakują pająki.
    Na ten moment cena to 7 gr za sztuke.
    Więc Prosiłbym byś mnie grzecznie przeprosił.
    To ja wybieram komu i co chce sprzedać.A Ty to juz za wiele przyjacielu sie u mnie nie nakupujesz.


  5. #5
    wh6fxe
    Guest

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    pryma aprylis jest jakos wiosna jesli sie nie myle... a tak pozatym nie porywaj sie z motyka na slonce.Ja poraz chyab jzu 4 zamawiam swierszcze u pana robeta i jestem w 100% pewnien ze jak zawsze bede w 100% zadowolony.


  6. #6

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    I jeszcze jedna drobna uwaga.Skoro kilka postów niżej piszesz jakią to Ty wielką "fermę"swierszczy masz,to po co chciałes kupowac?Logika wskazywałaby ze chcesz sprzedać,a nie kupić.Ale jak znam życie to ta hodowla to mit i po prostu bawisz sie w skup i sprzedaż.
    Więc nie zgrywaj hodowcy,bo co najwyżej jestes "handlowcem",a to dwa zupełnie odrębne pojęcia.
    Więc jesli tak to wygląda to z góry stoisz na straconej pozycji,bo musisz kupic,sprzedac i jeszcze zarobić.A ja jak mam 1000 swierszczy to sprzedam 1000 ,a jak 10000 to tylez sprzedam i nie musze sie na tym "obłowić".
    No i co Pan powiesz Panie "leon"??


  7. #7
    dario_terrarysta
    Guest

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    ja jeszcze nic nie kupiłem u roberta.p. ale już moge go polecić , a ty leon i tak jak to napisał Obcy , nie zrobisz robertowi koło tyłka .


  8. #8

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    PAN ROBERT SIE OBRAZIŁ ZA TO ŻE NAPISAŁEM PRAWDE BO JEŻELI SIĘ OGŁASZA ŻE MA SPRZEDAZ CIĄGŁOM TO COŚ NIEGRA NIECH NAPISZE ŻE MA 1000 I TO OK. P.ROBERT NIEJEST DLAMNIE KONK. JA GO NIE OBRAŻAM TYLKO NAPISAŁEM JAK MNIE POTRAKTOWAŁ

  9. #9
    PavelSmithi
    Guest

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    robert napisał ze odnosiłeś się niezbyt grzecznym tonem więc się mógł odwdzięczyć.
    Ma do tego prawo bo to jego świerszcze i on decyduje czy sprzedaje komus czy nie.

  10. #10

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    Potwierdzam to, co napisali inni. Kupowałem u Roberta i mogę go z czystym sumieniem polecić go innym.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •