Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

  1. #11

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    Przede wszystkim-zacznijmy po kolei:
    Podaj mi link do mojego tematu gdzie jest napisane ze posiadam swierszcze w dowolnych ilosciach?.Mam własną hodowle i sprzedaje nadwyżki,raz jest to 1000 szt tygodniowo,a innym razem 4000 szt-tego sie nie da wyliczyć.
    Zaproponowałem Ci 1500 szt bo taka ilosc mi na ten moment zbywa to zaczełes sie czepiac wielkosci.Rozumiem ze chciałes dorosłe-ale znówrosze o pokazanie miejsca gdzie napisałem ze wysyłam dorosłe swierszcze.
    Wielu terrarystów kupuje moje swierszcze,i jak widac oprócz Ciebie nikt jakos nie ma uwag.
    Potraktowałbym cie nie fair gdybym powiedział ze mam kupe dorosłego swierszcza,i po przesłaniu kasy wysłałbym Ci wiadro centymetrowych kurdupli.
    A co do ciągłej sprzedaży-mam swierszcze stale,ale mam i grono stałych odbiorców,i dla nich to przede wszystkim musze miec odpowiednią ilosc osobników.A takie pojedyńsze "strzały" na duze ilosci moge realizowac jak mam nadmiar.Zresztą i tak jak juz napisałem -to ja decyduje co i komu sprzedaje.
    To czy mam na sprzedaż 1000 swierszczy czy 10000 to moja prywatna sprawa i nie musze sie tym chwalic,jak Ty ze swoją "fermą"
    Zresztą skoro masz taką wielką hodowle to odpowiedz mi logicznie na pytanie-po Co Ci było te moje marne 3000 szt?
    A co do konkurencji-masz racje,nie jestem nią dla Ciebie-ponieważ sama idea konkurencji zakłada ze mamy podobne cele.A bardzo w to wątpię.Ja nie mam zamiaru zostać jakims niewiarygodnym hurtownikiem,bo inaczej patrze na samą kwestie hodowli zwierząt.
    Wystarczy mi poczucie ze zawsze moge pozbyć sie nadmiaru wyhodowanych osobników.A zaręczam ze nigdy nie mam z tym problemu,co zresztą widac po tym ze nie mam dorosłych na zbyciu.
    I kończe juz tą dyskusje.Zycze powodzenia w prowadzeniu "swierszczowego ranczo"


  2. #12

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    Wogóle ten cały temat to jedna wielka bzdura. Po co go zakładałeś? I o jakiej nieuczciwości tu mowa? Zapytales sie czy ma 3000 swierszczy na sprzedarz, odparl ze nie, wiec co za problem??? Jest to dosyc duza liczba, wiec normalne ze czasami nie dysponuje sie taka iloscia swierszczy naraz. A jesli w dodatku nie byles zbyt mily w rozmowie, to wogole nie mamy o czym rozmawiac. I nie probuj w taki prymitywny sposob oczernic konkurencji, bo juz sam tytul tego tematu nie ma nic wspolnego z jego trescia!!! W temacie sugerujesz nieuczciwosc, a w uzasadnieniu piszesz o czyms calkiem innym. I jak sam pewnie zauwazyles, wszystko obrocilo sie przeciwko Tobie, mam nadzieje ze bedziesz mial nauczke

    Pozdrawiam


  3. #13

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    Ludzie dajcie spokuj... nie ma nawet co reagować na ten chory post (widać równie chorego) leona... Tylko się chłopak ośmieszył i juz - mam nadzieje ze nie bedzie chciał u mnie zamówic 100 zbozowek bo bede miał przechlapane - jeszcze mnie okrzyczy ze ich nie mam, i co ja wtedy zrobie?!
    no coments... ;-)

    Pozdrawiam, Arek.


  4. #14

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    Robert, no pomyśl... Leon po prostu chce uniknąć chowu wspobnego i potrzebuje "nowej" krwi do swojej fermy świerszczy, to przecież oczywiste;-) Trzeba dbać o jakość towaru i renome:-)

    Pozdrawiam, Arek


  5. #15

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    dzis doszly mi swierszcze elegancko zapakowane, nie mozna narzekac tylko poczta polska jest problemem, niedosc ze wyslalem przekazem kase w poniedzialek to dopiero w czwartek doszla ;] i wzieli za to 5 zl ;] wiec ja bym sugerowal wplate pieniedzy na konto bo ogoolnie za sama poczte wyszlo 12 zl 7 za przesylke i 5 przekaz ;/ to prawie polowa zamowienia ;/ no ale trudno poczta polska rzadzi ;/ ale z zamowienia jestem zadowolny


  6. #16

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    kupowalem u Roberta wczesniej pajaki teraz swierszcze.
    jak tylko sie z nim skontaktowalem i wplacilem pieniazki towar dochodzil na nastepny dzien
    ten czlowiek jest godny polecenia zawsze wywiazuje sie z zamawianego towaru.
    LEON ODCZEP SIE OD NIEGO. lepiej idz na łąke. tam sobie nalapiesz ile bedzie tylko chcial
    pozdrawiam


  7. #17

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    Coz, to i ja sie dopisze. U Roberta swierszcze kupuje stale (czyzbym byla tym stałym kilentem? ) i jeszcze nigdy sie na nim nie zawiodlam. Nie pamietam, od kiedy kupuje u niego karme - od 2 albo 3 lat, przewaznie raz w tygodniu (no, na poczatku troche rzadiej ) - i nigdy nie mowil o czyms, czego nie ma. Tak wiec, leonie, jakbys do mnie napisal, ze chcesz 100 szt. np. A. geniculata, a ja mam 50 szt. w sprzedazy ciaglej (no bo jest to sprzedaz ciagla, dopoki sie nie skoncza), to pewnie tez bys byl az tak bardzo rozczarowany, ze bys cos o tym napomknął.

    No i z tego co widze, to temat w tej dyskusji jakos do tresci nie przystaje... Jakos inaczej nazywaj swoje tematy . Bo widze, ze tu nikt nikogo nie oszukal...

    Pozdrawiam.

  8. #18

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    taki mały offtopic: Robert jak dużą masz hodowle świerszczy?(pojemniki itp)


  9. #19

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    Nie za duzą-kilka kilkudziesięciolitrowych zbiorników.


  10. #20

    Re: świerszcze po 7 gr to bzdura u p. Roberta

    kilka kilkudziesięcio... ja mam jedno duze akwarium i wytrzymac nie moge... za głośno!
    a ja świerszczy u p. robetra nie zamawialem ale w najblizszym czasie chyba bede musiał bo troche mam braki w karmowce, te swierszcze to jaki gatunek?
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •