Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Problem-pomocy!

  1. #1

    Problem-pomocy!

    Kilka dni temu na stronie tcp widnialo ogloszenie!! Sprzedam pytona ktolewskiego ...... dam linka
    http://www.terrarium.com.pl/forum/re...&i=4273&t=4273
    I kupilem tego weza po wstepnych bardzo dlugich rozmowach na gg ! Przeslyka za pobraniem nie wchodzila w gre a mi zalezalo bardzo na wezu ! Wiec wyslalem pieniadze i zostalem poinformowany ze waz juz zosal wyslalny kurierem pocztex !! zostal wyslany z Chojnowic oklo godz 16 do Warszawy!! przeslyka standrad !! waz juz dawno powinien byc w paitek do 20 tak byla napisane w wymogach pocztex ! i TERAZ NIE WIEM CZY ZOSTALEM OSZUKANY CZY COS SIE STALO Z TA PRZESYLKA ALE TA OSOBA NA GG Z KTORA ROZMAWIALEM I WYSLALEM WEZA ZNIKNELA A DOTYCHCZAS CIAGLE BYLA!! nie wiem co moge zrobic niby ten adress mam ale co z tego Wszystko wydalwalo sie porzadku dostalem kilkanascie zdjec weza na maila i wogole !!

  2. #2
    fibus13
    Guest

    Re: Problem-pomocy!

    Jest cos takiego jak nr paczki/przesyłki.Popros sprzedawce (o ile bedzie na gg/lub przez telefon) o ten nr.Potem zadzwoń na infolinie pocztex i wyjasnij sytuacje ze paczka nie doszla itp.Poproszą cie o ten nr nadania.Wg mnie sprzedawca cie orajdał,bo pocztex zawsze dochodzi na nastepny dzień (wysyłka standard)


  3. #3

    Re: Problem-pomocy!

    No masz racje mi sie tez wydaje ze mnie w huja zrobil i sie bardzo tym denerwuje!!!! narazie nie wyciagam konsekwencji typu policja czy cos ale jeszcze dzis pcozekam i jutro udam sie z tym do wyzszych osob !! na pewno nie bede tracil 200 zl!

  4. #4

    Re: Problem-pomocy!

    Ja bym poszedl z tym na policje! @00zl to niemala suma! Pocekaj do poniedzialku! I ić niech sie zajma nieuczciwym sprzedawcą!


  5. #5

    Re: Problem-pomocy!

    Masz racje i tak zrobie!! inne wyjscia nie ma a kontaku nie moeg caigle nawaizac!!!!!

  6. #6

    Re: Problem-pomocy!

    jak nie ma kontaktu to jak najszybciej sprawdzic profil czleka.
    do tego poprosic moderatorow z jakiego IP byl nadany post.
    po IP i TPSA mozna dokladnie czlowieka zlokalizowac.
    policja sie przyda
    tepic takich ile sie da
    pozdrawiam

  7. #7
    Erythroxylon_coca
    Guest

    Re: Problem-pomocy!

    hehe i co myślisz że ci akcje zorganizują za 200 zł ? haha sam sobie tego nie załatwisz to ci nikt nie pomoże do papieża mozesz isc i tyle samo to da ile już było takich spraw że ktoś został oszukany i straszył policją.. i na straszeniu sie kończy spójż prawdzie w oczy...

  8. #8

    Re: Problem-pomocy!

    pozyjemy zobaczymy a patrzac prawdzie w oczy to spojzymy tym ktorzy mnie okradli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #9
    Mostek1
    Guest

    Re: Problem-pomocy!

    Nic Ci nie pozostało tylko wal na Policję ale poczekaj z tym do wtorku bo może jakiś fajny koleś na poczcie o imieniu "Mokatos Capuczinos" się zakręcił i paczka dojdzie w poniedziałek. A na drugi raz kupuj od sprawdzonych ludzi tych co robili już tu interesy. Przykre są takie sprawy ale czasami się zdażają. Poniżej 250zł jest mała szkodliwość czynu ale i tak się tym zajmą w PG. Nista karalność czynu ale dostanie po dupie za oszustwo internetowe. Pozdrawiam.


  10. #10

    Re: Problem-pomocy!

    Dzieki !! Zrobie tak jak mowisz!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •