Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Zostalem okradziony !!!!!

  1. #1

    Zostalem okradziony !!!!!

    TAk jak w temacie ! Wyslalem 200 zl weza jak nie bylo tak nie ma juz od czwartku!!!!!!! a zostal wyslany kurierem pocztex i juz dawno powinien byc!! dzwonilem na pocztexa i oni potwierdzaja ze taka paczka nie zostala wyslana !!! jezeli sprawa sie nie wyjasni do poniedzialu to zglaszam na policje!!!!!!!! czekam ciagle juz od czwartku!!!!! sprawa wyladuje na policji jezli nuie otrzymam regiusa za ktorego zaplacilem !!! mam na to dowod!!!!!!!! :x Jezeli policja nie pomorze Rutkowski sie tym zajmie!!!!! nie bede tracil 200 zl an darmo!!!!!!!!!!!
    http://www.terrarium.com.pl/forum/re...&i=4273&t=4273

  2. #2

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    Mam dla Ciebie dwie wiadomości, niestety obie są dla Ciebie złe. Po pierwsze nawet jak zgłosisz to na policje i złapią sprzedawczynię to po jakimś czasie sprawę umorzą ze względu na niską społeczną szkodliwość czyny, no chyba, że się w międzyczasie z tą osobą dogadasz i Ci zwróci kasę a po drugie Rutkowski się tym zajmie jak mu zapłacisz bardzo duży szmal, bo ona za darmo jak cos robi to dla popisu albo jak ma dobry materiał do telewizji, a i to jest bardzo rzadkim zjawiskiem.


  3. #3
    Bitrut
    Guest

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    masz rację. ale z Rutkowskim to już chyba drobna przesada. wystarczy że pokażesz im dowód wpłaty na konto. na komputerze pewnie dowód zawarcia tranzakcji. wypełnisz formularze zgłoszeniowe o oszustwie/kradzieży. po mniej/więcej miesiącu dostaniesz odpowiedź. powinni odzyskać pieniądze. w końcu to nie takie trudne namierzyć bank lub banlkomat z którego pobrano pieniądze. jeżeli oczewiście masz numer konta a z pewnością masz razem z dowodem wpłaty.

  4. #4

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    miałam podobna sytuację. Jeżeli dane na koncie na jakie wysyłałeś pieniądze są błędne policja nic nei poradzi. Więc pożegnaj się z pieniędzmi. Na swoje 800zł czekam już pół roku a policja tylko wysyła papiery sprawy z miasta do miasta.


  5. #5

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    Czyli nie pocieszyliscie mnie ale bede sie staral moze sie uda !

  6. #6

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    mam podobny problem, w czwartek ponoć został mi nadany wąż przez poczte (opcja żywe zwierze , priorytetem ), planowo powinna być u mnie na piątek, ale nie było, a jak dzisiaj poszedłem na poczte i kobieta tam pracująca spr to paczki nawet w mojej miejscowości jeszcze nie było... :/ wąż miał dojść z Chojnic do Rzeszowa
    ps. nick tego człowieka na tym forum to " Coguar " ...

    ehh... jak ja nie lubie takich sytuacji ...

    drugie ps. na szczęscie aukcja licytowana była na allegro więc są jego dane, a przy okazji mam nr jego IP z którego wysyłał mi maile...

  7. #7

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    zamiast wypisywac o szkodach i sie zalic podaj dane osoby ktora cie oszukala, by inni sie nie sparzyli. moze to dory pomysl utworzyc czarna liste sprzedawcow na terrarium

    pozdrawiam

  8. #8

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    spoun, nie wysyła się paczki na piatek bo w poniedziałek jest duża szansa że zwierzak dojdzie ...ale nieżywy.Poczta lubi gdy paczki długo idą


  9. #9

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    No poczta lubi gdy paczki długooo idą do mnie priorytet szedł dwa dni z brechypelmą vagans

  10. #10
    cyclosternum
    Guest

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    do mnie metalika szła 5dni pryjorytetem oczywiscie ;/
    najlepiej paczki wysyłac od poniedziałku do srody najbezpieczniej ;]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •