Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Zostalem okradziony !!!!!

  1. #11

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    Miałem to samo- moje pierwsze gastrice wysłane priorytetem w srodę,doszły w...poniedzialek, na szczęście doszły żywe ;] A stempel na paczce mówił wyraźnie kiedy została nadana :/


  2. #12
    Black Rider
    Guest

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    Czekaj czekaj.
    BANK ma obowązek sprawdzić czy DANE NA WPAŁCIE i DANE NA KONCIE są te same. Jesli nie są te same to bank powinien te mpieniądze zwrócić do wysyłającego.
    Wina jest BANKU ponieważ przelał tą kase na to konto.


  3. #13
    fibus13
    Guest

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    Nie dla banku jest wazny nr konta.Specjalnie nawet to sprawdzalem i wpisalem poprawny nr konta a dane to "Smok wawelski ul.długosza 0/0 00-000 pipidówa" - kasa doszla


  4. #14

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    nie pierwszy i nie ostatni


  5. #15
    Kuwert
    Guest

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    spoun_rzeszów - o ile dobrze pamietam robilem z nim interesy - 0 problemów


  6. #16

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    chcialam wyjasnic pare zeczy: a mianowicie gosciu o nicku :dejwidos wyslal do mnie tego linka z tym postem owsze ja mnialam ogloszenie ze sprzedam regiusa ale to nie byl mój post tylko na prosbe mojej kolezanki której prawie wcale nie znam i nikt tu mmnie nie bedzie straszyl bo pszeciez nie od tego jest to forum ipo drugie wiedzial ze to nie ja sprzedawalam regiusa tylko kolezanka wiec jak zna jej dane i adres to niech cos z tym zrobi bo ja na to nie mam wplywu i prosba do :dejwidosa nie strasz mnie publicznie bo pogadamy inaczej bo na to sa sposoby bo sobie nie pozwole zebys mnie zastraszal jakims rutkowskim o czym ty wogule piszesz????
    buahahahahahahhahahahhahahahahha

  7. #17

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    koleżanki prawie nie znasz i jak widac specjalnie nie wzruszył Cie fakt ze dejwidos weża nie otrzymał ? masz to w dupie rozumiem bo to Twoja koleżanka a nie Ty sie co cie to obchodzi nie? I zamiast straszyc to lepiej wyjasnij sprawe bo byłas w tej tranzakcji posrednikiem co nie jest bez znaczenia...

  8. #18

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    A tak pozatym ortografia karoliny jest przerazajaca.


  9. #19

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    karolino nie jestes bez winy bo bylas posrednikiem ten tranzakcji i jeszcze dejwidosa straszy.


  10. #20
    Madey
    Guest

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    I ty masz 24 lata? Jeśli pod twoimi danymi zostało napisane ogłoszenie, to również jesteś współodpowiedzialn-(a)/(y). Jeśli tej koleżanki dobrze nie znasz i ciężko się z nią skontaktować oraz masz przypuszczenia, że jest nieodpowiedzialna (tak jak ty), to co się robi w takiej sytuacji? Nie wiesz? Nie wystawia się ogłoszenia. Niesamowite, co?

    Myślę, że podszywasz się pod jakąs pannę, żeby wyłudzać kasę - a jesteś pewnie jakimś 16 latkiem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •