Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Zostalem okradziony !!!!!

  1. #21

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    ma prawo to zglosic na policje! I poinformowal o tym publicznie bo inaczej stoba niemugł sie skontaktowac! A co i jak ustali policja! porostu gdyby ci zalezalo to bys jusz zmusila kolezanke aby wyslala tego werzyka! A ta sprawa z kolezanka terz mi cos niegra! a wnastepnym poscie zaloze ze calkiem cos innego napiszesz!


  2. #22

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    wszystko by sie wydawalo ok ale z tego co ja wiem bo dzwonilam do mojego znajomego który jest jej sasiadem i z tego co juz sie dowiedzialam to ona wezyka wyslala wiec nie osadzajcie przed czasem wiecie ze paczki chodza różnie i jak nasza poczta funkcjonuje a co do kolezanki to nie moge sie z nia skontaktowac bo nie zastalam jej w domu bo jak bym zastala to bym wyjasnila do konca te sprawe





    ps: i nie czepiajcie sie mojej ortografii poniewaz sami robicie bledy:P

  3. #23

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    Dejwidos napisal ze paczka miala zostac wyslana kurierem, a nie pocztą polską, pozatym napisal ze nie byla wogole nadana, kiedy do nich dzwonil!!

  4. #24
    Madey
    Guest

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    Heh, ale zmiana. Wcześniej pisałaś, że nie znasz jej danych - a to podobno sąsiadka twojego znajomego.

    Odnośnie "i nie czepiajcie sie mojej ortografii poniewaz sami robicie bledy:P" - to jest bardzo kiepskie wytłumaczenie. Piszesz jak ktoś kto sie za dużo napił.

  5. #25
    Kuwert
    Guest

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    Prosze! Używaj znaków interpunkcyjnych!


  6. #26

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    Wlasnie wszystko wskazuje na to ze i Ty kraolina blefujesz!!! juz nie bede wspominal otym co zauwazyli przedmowcy a pozaty mto rzekomo ty jestes jej siostra(tej co sprzedawala wezyka) JA CIE NEI STRASZE CZYTAJ UWAZNIE TYLE OSTRZEGAM I TO NIE BEZPOSREDNIO CIEBIE TYLO KINGE CZYLI TA CO MIALA MI WYSLAC WEZA!!!!!!!!!!!! Z RESZTA TAKA PACZKA NEI ZOSTALA NADANA!!!!!! WIEM MAM JUZ PRAWO OSKARAZ CHOC TEGO NIE ROBIE BO CZEKAM DO PONIEDZAILKU!!!!!!!!!!!I MAM NADZIEJE ZE TO BYLO NIEPOROZUMIENIE!!!!!!

  7. #27

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    A POZATYM TO TY MNEI STRASZYSZ I JAK CHCESZ POROZMAWAIC INACZEJ JAK TO NAZWALAS TO BADZ PEWNA ZE JAK WAZ SIE NIE ZNJADZIE TO POROZMAWIASZ!!!!!

  8. #28

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    Okazało sie ze nie tylko mnie okradla!!!!!!!!! Napisal dzis do mnie czlowiek ktorego w ten sam sposob okradla !! to juz jest czyn karalny i to surowo!! A pozaty mta co mi sprzedawala podawala sie pod nickiem pablos_27 ktory na tym forum ma inne miasto niz na innych!!!!!! TO oszust!!!!!!!!!!! JUtro podam wszystki daene jego zeby sie wystrzegac !!!!!!! i zglsze na policje bo tak nie bedzie ze bedzie ciagle okradla bez zadnych konsekwencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #29

    Re: Zostalem okradziony !!!!!

    Okazało sie ze nie tylko mnie okradla!!!!!!!!! Napisal dzis do mnie czlowiek ktorego w ten sam sposob okradla !! to juz jest czyn karalny i to surowo!! A pozaty mta co mi sprzedawala podawala sie pod nickiem pablos_27 ktory na tym forum ma inne miasto niz na innych!!!!!! TO oszust!!!!!!!!!!! JUtro podam wszystki daene jego zeby sie wystrzegac !!!!!!! i zglsze na policje bo tak nie bedzie ze bedzie ciagle okradla bez zadnych konsekwencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •