Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Książka "Zwierzęta w terrarium" Uwe Dost

  1. #1

    Książka "Zwierzęta w terrarium" Uwe Dost

    Witam !! Czy jest ktoś w posiadaniu książki "Zwierzęta w terrarium" autorstwa Uwe Dost ? Natrafiła mi się okazja by kupić tą książke i niewiem czy się opłaca.

    Pozdrawiam
    Leny


  2. #2
    Moby_
    Guest

    Re: Książka

    ja mam "zwierzęta w terrarium"ale siegfried schmitz

  3. #3

    Re: Książka

    mam tę ksiązka kupilem ja w EMPIKU za 37zl a jedna z firm wysylkowych chcizla za nia ''okazyjnie'' 48

  4. #4
    Sir Szajba
    Guest

    Re: Książka

    A ja mam zwierzęta w terrarium Cyryla Przybyszewskiego książka jest za.bista

  5. #5
    muszu
    Guest

    Re: Książka

    Przeczytaj post Fryty trochę wyżej tam znajdziesz odpowiedź.
    Pozdrawiam

  6. #6

    Re: Książka

    Książka jest beznadziejna merytorycznie ale jeśli lubisz kolorowe zdjęcia to sobie ja kup.
    pozdrawiam


  7. #7

    Re: Książka

    Wiciu jestes niesprawiedliwy!!!!!! Jest to dobrze opracowany poradnik nt. wszystkiego, dla bardzo poczatkujacych, ale to nieznaczy, ze beznadziejna..... Zdjecia sa tam atutem, a bledy zdarzaja sie nawet w Twojej ksiazce.... co jest nieuniknione w opracowaniach bez recenzji a i nawet w takich mozna pare znalezc.
    Widzialem te ksiazke w Empiku po prawie 40 zl, ale znajomy kupil za 27 zl w zwyklej ksiagarni
    Pozdrawiam

  8. #8

    Re: Książka

    jetem zwolenników dobrej literatury a nie byle jakiej byle by była niestety dopóki na naszym rynku nie pojawia sie rodzime dzieła bedziemy narażeni na napływ tłumaczeń nie konsultowanych naukowo. Ludziska zapytali ja odpowiadam tak byc moze moja rola.
    kto chce to ją kupi tak czy inaczej.
    pozdrawiam


  9. #9

    Re: Książka

    heh mam dosc duze zastrzezenia do uzywanego nazewnictwa w tej ksiazce np. P. imperator = strasznik wielki ;P

    ksiazka ta moze sluzyc jako swoistego rodzaju rozpoznanie a nie jako podrecznik, jest kilka ciekawostek aczkolwiek bardzo slabe tlumaczenie jak napisal wiciu brak konsultacji widoczny


  10. #10

    Re: Książka

    no własnie bo zdjecia są bez zarzutu takich nam trzeba w polskich publikacjach
    do niebawem bo jak widac po ostatnich publikacjach coś ruszyło


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •