Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Polecam dla początkujących!!!

  1. #1

    Polecam dla początkujących!!!

    Polecam dla POCZĄTKUJĄCYCH książkę
    <<Zwierzęta w terrarium>>
    autor: Siegfried Shmitz
    wydawnictwo: MULTICO
    A co wy myślicie o niej???

  2. #2

    Re: Polecam dla początkujących!!!

    Jej tytuł to "Zwierzęta w terrarium"
    Przepraszam za pomyłkę,pozdrawiam

  3. #3

    Re: Polecam dla początkujących!!!

    lord mam ta ksiazeczke jest całkiem całkiem ale za malo szczegółów.Jest tam tylko ogólna charakterystyka.


  4. #4
    Konrad von Bushe Drożdże
    Guest

    Re: Polecam dla początkujących!!!

    Tez ja mam, jest przystepnie napisana, ze slicznymi fotografiami i wogole bardzo ladnie wydana, ale fakt ze jest bardzo ogolna.

  5. #5
    Pawloosh
    Guest

    Re: Polecam dla początkujących!!!

    Zgadzam się z przedmówcami (jak na jakimś przemówieniu partyjnym)- książka zawiera zbyt ogólne informacje, "wszystko w niej, a nic"

  6. #6

    Re: Polecam dla początkujących!!!

    też sie pod tym podpisuje. Czytałem tą książke i sorki lord ale nie wydaje mi sie ona dobra dla początkujących. Można odnieść wrażenie że hodowla zwierząt terraryjnych jest bardzo prosta, podczas gdy założenie terrarium wiąże sie z wieloma obowiązkami... Nie myśl sobie że ja to złośliwie pisze ale niestety nie moge Ci przyznać racji lordzie ...


  7. #7

    Re: Polecam dla początkujących!!!

    MareQ-to jaką książkę byś polecił bo w POLSCE jest tego tak dużo .......

  8. #8

    Re: Polecam dla początkujących!!!

    na pewno lepsza jest Uwe Dosta, znacznie obszerniejsza i zawiera przydatne triki hodowlane a na rynku faktycznie trochę tego jest. ostatnio z publikacji które swoim zakresem obejmują nieco szersze spektrum jesli idzie o terrarystykę jest wydana nakładem multico, wspomniana niżej 'amatorska hodowla gadów'. wcześniej multico /wydawnictwo gł. hobbystyczne/ na przestrzeniu kilku lat pokusiło się jedynie o tłumaczenia książek niemieckich autorów w stylu tej siegfrieda schmitza, czy jeszcze dwóch, bardzo podobnych pozycji które można z powodzeniem nazwać raczej próbą zaciekawienia potencjalnego przyszłego terrarysty wymaganiami i behawiorem bardzo wąskiej grupy gadów, płazów i pajęczaków. jako poradnik absolutnie nie mają zastosowania, niestety :/


  9. #9

    Re: Polecam dla początkujących!!!

    trochę tego jest' również w cudzysłowie.. pozdrawiam.


  10. #10

    Re: Polecam dla początkujących!!!

    ludzie dajcie namiary na literature?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •