Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: węże-książka-NG....

  1. #1

    węże-książka-NG....

    czytał może ktoś książke wydana przez National Geographic (weze strach i fascynacja) chwilowo jej niemam autora niepamietam byćmoze tytuł tez przekręciłem opowiada ona o podrożniku króry przemieszczając sie po świecie opisuje rózne historie związane głównie z jadowitymi wężami chciałem się zapytać osób co może ją czytały co o niej sądzą....


    Pozdrawiam
    Serpent

  2. #2

    Re: węże-książka-NG....

    bardziej precyzyjnie to: autorem jest Jeremy Seal a dokładny tytuł to: ''Dotknięcie węża. Strach i fascynacja''

    Pozdrawiam
    Serpent

  3. #3

    Re: węże-książka-NG....

    książka super opisuje kilka przypadków pokąsań przez najjadowitsze węże świata taipany kobry, grzechotniki, mamby
    autor opisuje takze stosuenk do tych węży różnych ludów, podrózników. co prawda to beletrystyka a nie fachowa literatura ale warto przeczytać by miec swiadomośc czym grozi spotkanie z tymi i innymi jadowitymi węzami i zapoznac się z widezeniem ich przez innych nie zwiazanych z herpetologia ludzi
    Pozdrawiam


  4. #4

    Re: węże-książka-NG....

    Ja jestem w trakcie (dostałem pod choinkę) rzeczywiście ciekawa pozycja opisuje strach i fascynacje ludzi z różnych kultur , ale jak to napisał Wiciu to nie jest poradnik więc jeśli ktoś szuka opisów dotyczących hodowli to tam nie znajdzie ale książka warta polecenia.


  5. #5

    Re: węże-książka-NG....

    Cześć,

    popieram przedmówców w tym temacie.
    Chyba się na mnie Wiciu nie pogniewa tym razem, że się z nim zgadzam tutaj, ale ta książka to super pozycja na rynku.
    Nie jest to książka w najmniejszym stopniu terrarystyczna - ale sądzę, że to dodatkowo podnosi jej walory i sprawia że można spojrzeć na te stworzenia z trochę innej perspektywy, tak jak normalni ludzie, a nie terraryści.
    Dzięki temu trochę łatwiej jest zrozumieć tych, którzy nie rozumieją nas

    Pozdrawiam noworocznie


  6. #6

    Re: węże-książka-NG....

    Jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem tej pozycji to może ją nabyć pod tym adresem:



    http://www.national-geographic.pl/ap...ews_cat_id=18#






Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •