Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jadowite Weze Świata

  1. #1
    rafnoe
    Guest

    Jadowite Weze Świata

    witajcie.nie hoduje jadowitych wezy,ale kupilem dzisiaj na bazarze uzywana,w bardzo dobrym stanie i za tanie pieniadze(8 zl.)ksiazke Waclawa Jaroniewskiego "Jadowite weze swiata".zawiera duzo interesujacych informacji na temat tych gadow.polecam wszystkim zainteresowanym ta pozycje.pewnie w sprzedazy nie ma ale szukajcie po bazarach i antykwariatach.dodam ze kolega
    polecial tam po mnie i tez taka kupil.pozdrawiam

    p.s:aha kupilismy tez tam dzisiaj ksiazke "zwierzeta w terrarium"p.Przybyszewskiego,ktorej takze nie mozna dostac nigdzie w tej chwili juz na rynku
    p.s:warto pochodzic po bazarach i poszukac takiej literatury

  2. #2

    Re: Jadowite Weze Świata

    ksiązka jest rzeczywiście super ale niestety zawiera wiele nieaktualnych juz wiadomosci ale podstawowe info znjdze początkujacy zainteresowany jadowitymi gadami (bo omówione sa też jadowite jaszczurki)
    miłej lektury


  3. #3

    Re: Jadowite Weze Świata

    Tak - obie książki są super. Węże mam w domu, a Przybyszewskiego miałem okazję czytać. Szkoda, że obecnie nie ma za dobrych książek.


  4. #4

    Re: Jadowite Weze Świata

    dzieki Rafnoe za info, poszukam tej ksiazki zawsze warto coś nowego przeczytać i sie dowiedzieć

  5. #5

    Re: Jadowite Weze Świata

    No też książke polecam jest super. Sam ja zakupiłem jak się zaczołem w to bawić. Lecz mówie odrazu ze w cześci jest ona nieaktualna a m.in wytwarzanie surowicy. Lecz opisy sa piekne i fajnie jest ilustrowana. Polecam goroąco hodowcom yyy albo nie tak interesującym się jadowitymi.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •