Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Szukam ksiazki o gekonach - pomozcie

  1. #1

    Szukam ksiazki o gekonach - pomozcie

    Szukam ksiazki o gekonach.. Czy jest taka w ogole ? Jesli tak to po ile i gdzie mozna ja kupic?

  2. #2

    Re: Szukam ksiazki o gekonach - pomozcie

    Tu masz recenzję jedynej krajowej pozycji poświęconej wyłącznie gekonom:
    http://www.terrarium.com.pl/literatu...zurki.php?id=1

    Radzę szukać w antykwariatach. Przy odrobinie szczęścia można na nią trafić.

    Polecam też książki o szerszej tematyce terrarystycznej np.: M.J.Gorazdowski, M.Kaczorowski "Amatorska hodowla gadów" lub Eugene Bruins "Encyklopedia terrarystyki". W ostateczności Uwe Dost "Zwierzęta w terrarium", ale osobiście nie mam o niej dobrego zdania...

    Oczywiście, jeśli języki obce Ci nie straszne, polecam poszukać ciekawych pozycji np. w ofercie księgarni RIO.


  3. #3

    Re: Szukam ksiazki o gekonach - pomozcie

    książeczke mam w domu (już nie jest na sprzedaż) ale ocenił bym ją troszke bardziej krytycznie, autorzy mogli sobie darować opisy hodowli karmowych (duże lepsze są w Przybyszewkim) opisy gatunków tez takie sobie... sympatyczna książeczka, ale dużo sie z niej nie da dowiedzieć


  4. #4

    Re: Szukam ksiazki o gekonach - pomozcie

    są ksiażki ogulnie o zwierzakach i tam znajdiesz cos o gekach;/


  5. #5

    Re: Szukam ksiazki o gekonach - pomozcie

    pomyliło sie jakoś


  6. #6

    Re: Szukam ksiazki o gekonach - pomozcie

    Gorąco polecam książeczkę w jezyku czeskim "Obrazovy atlas gekonu" Autor: Lubomir Klatil. Myślę iż jest to pozycja godna polecenia. Cena książki 80 zł. Można ją nabyć np. u nas w sklepie 9także wysyłkowo) ))


  7. #7

    Re: Szukam ksiazki o gekonach - pomozcie

    Gekon tylko gdzie Ty widzisz na stronie oferte odnośnie książek???

  8. #8

    Re: Szukam ksiazki o gekonach - pomozcie

    Witam. Faktycznie na dzień dzisiejszy na stronie nie ma działu książki (już niebawem) jednakże w ofercie na dzień dzisejszy posiadamy kilkadziesiąt pozycji w jezyku czeskim, angielskim i niemieckim. Zainteresowanych prosze o kontakt.


  9. #9

    Re: Szukam ksiazki o gekonach - pomozcie

    Posiadasz jakieś o wężach?

  10. #10

    Re: Szukam ksiazki o gekonach - pomozcie

    Oczywiście. Dotyczczas nie było ofery na stronie, jednakże w dniu dzisiejszym dorzuciłem kilka ksiązeczek. Cząstkowa oferta pod linkiem http://www.gekon.lublin.pl/test/kat.php?id=42


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •