Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Uwaga nowa książka o wężach

  1. #1

    Uwaga nowa książka o wężach

    Witam chciałem wszystkich poinformować że na naszym rynku pojawiła się nowa ksiązka z seri hobby autorów: MICHAŁ KACZOROWSKI I MARCIN JAN GORAZDOWSKI pt ''Wąż zbożowy, amurski, chiński..." jest to lektura poświęcona wszystkim gatunkom z rodzaju Elaphe, która w porównaniu do innych książek z seri hobby jest naprawdę pełna dużo porządnych informacji (np o odmianach barwnych) bo w pozostałych książkach "hobby" iwiadomości są daremne przeznaczone głównie dla amatorów. W niniejszej książce jest masa krótkich ale przydatnych opisów (chyba) wszystkich połozów

    Książka w grubej okładce 112 str + 24 str zdjęć tylko 26,60 zł
    polecam wszystkim maniakom gadów


  2. #2

    Re: Uwaga nowa książka o wężach

    witam gdzie takowa ksiazke mozna kupic lub zamowic?z gory dzieki za odpowiedz


  3. #3

  4. #4

    Re: Uwaga nowa książka o wężach

    sErGiEjOo - dzięki wysłałem ofertę o zakup książki - gdy ją otrzymam spróbuje wyrazić krótką własną opinię na jej temat.


  5. #5

    Re: Uwaga nowa książka o wężach

    jest tam opis e.heleny ?

  6. #6

    Re: Uwaga nowa książka o wężach

    o godzinie 19.15 odebrałem książkę z poczty. Jest opis E.heleny. Ale się szukuje rewolucja w nazewnictwie węży - systematyce - SZOK! Kto to teraz zapamięta. Biorę się do czytania


  7. #7

    Re: Uwaga nowa książka o wężach

    Chodzi tobie o nowy podział rodzaju Elaphe? nic trudnego

  8. #8

    Re: Uwaga nowa książka o wężach

    witam

    jest

    pozdro

  9. #9

    Re: Uwaga nowa książka o wężach

    Czy w tej książce są opisane jakieś dusiciele czy tylko Colubridae??

  10. #10

    Re: Uwaga nowa książka o wężach

    Tylko rodzina Colubridae, wokół rodzaju Elaphe, których systematyka u wielu gatunków według opisu uległa zmianie.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •