Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: jak polecacie mi "pająki ptaszniki"

  1. #1

    jak polecacie mi "pająki ptaszniki"

    jak w temacie. ta ksiązka jest taka dla totalnie "zielonych", czy taka o dla zaawansowanych. dowie sie z niej coś czy takie o byle co?? prosze o recenzje...
    _____________________________
    pozdrawiem Norek

  2. #2

    Re: jak polecacie mi "pająki ptaszniki"

    poszedł kumpel do księgarni i pyta się:
    - ma pani jakąś książke o ptasznikach - babka mówi
    - a o jakie ci chodzi, podaj nazwę.
    - Acanthoscurria geniculata - babke zagieło, zrobiła oczy i mówi chyba nniiee

    więc nie opłaca się iśćdo księgarni. trzeba szukać w internecie
    __________________________________
    pozdrawiam Norek

  3. #3
    djtommi
    Guest

    Re: jak polecacie mi "pająki ptaszniki"

    co Ty gadasz ja bylem w empiku i w paru innych i bylo wszystko spoko duzy wybor.


  4. #4

    Re: jak polecacie mi "pająki ptaszniki"

    Ja bylem u mnie w miescie w ksiegarni i dostalem ta ksiezke od reki!!!
    Nie polecam tej ksiazki jet bardzo malo informacji w niej. Opisane 18 gatonkow, 8 stron ze zdjeciami, poza tym nic szczegolnego jest to ksiezka dal ludzi zaczynajacych przygode z tym hobby !!!
    Osobiscie polecam Encyklopedie terrarystyki jest wiecej opisow i nawet zdjec pozatym masz opis chodowli karmowej i weile wiecej ogolnie o terrarystyce!!!
    POZDRO

  5. #5

    Re: jak polecacie mi "pająki ptaszniki"

    Dawidptasznik widze że kiedy miałeś tą książke w ręku nie przejrzałeś wstępu, a tam jak byk napisane że książka przeznaczona dla początkujących.
    W Encyklopedii terrarystyki jest tylko tyle, że są zdjęcia a informacji o poszczególnych gatunkach "zawrót głowy"


  6. #6

    Re: jak polecacie mi "pająki ptaszniki"

    Mam obydwie ksiazki na chcie i mam porownanie tokaga !!!
    Ja wyrazilem swoje zdanie na ten temat, lepsze jest encyklopedia niz ksiazka z seri ,,hobby" !!!
    Masz racje co do tego co pisze na pacztaku ze jest to ksiazka dla pocztkujacych !!!
    POZDRO

  7. #7

    Re: jak polecacie mi "pająki ptaszniki"

    Nie wiem jak "Encyklopedia...." ale ta broszurka z serii hobby nie jest zła. Zwłaszcza jeżeli zaczynasz dopiero hodowlę ptaszników, jak już coś w tym temacie czyałeś to dużo nowego się nie dowiesz ;]

  8. #8

    Re: jak polecacie mi "pająki ptaszniki"

    generalnie w ET jest więcej zdjęć i to jest jej plus, bo nie opisy - mimoz e wiecej gatunków to wiedza jak na encylkopedię przystało, 2-3 zdania
    czasami miec lepiej 18 gatunków niz 100 fotek, ale Cieślak to takie ABC - jak zaczynaz to ok, jak już sie bawisz i coś rozmnożyłes to strata czasu, choć droga nie jest

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •