Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Którą kupić ksiązki o węzach

  1. #1
    S m i t h
    Guest

    Którą kupić ksiązki o węzach

    Jaką książke wybrać :
    1) MARCIN JAN GORAZDOWSKI WĘŻE

    2) WĄŻ ZBOŻOWY, AMURSKI, CHIŃSKI MICHAŁ KACZOROWSKI MARCIN JAN GORAZDOWSKI



  2. #2

    Re: Którą kupić ksiązki o węzach

    Obie. Mamy tak mało literatury, że na prawdę warto skopletować wszystko co się da. Oczywiście nie trzeba wszystkiego na raz. Tak na prawdę to nikt poza tobą nie ma pojęcia co cię najbardziej interesuje: przejrzyj je sobie i weź ciekawszą na początek.

  3. #3

    Re: Którą kupić ksiązki o węzach

    A ja Ci powiem zamiast obie: ani ta ani tą Nie opłaca się, będzie Ci potem żal, że to wszystko jest w internecie i nic nowego się nie dowiedziałeś.

  4. #4

    Re: Którą kupić ksiązki o węzach

    myslac w ten sposób mozna w zasadzie wogule zrezygnowac z kupowania ksiazek


  5. #5

    Re: Którą kupić ksiązki o węzach

    posłuchaj rację ma "mordd" - kup obie - ja osobiście kupuję wszystkie książki jeżeli dotyczą gadów a przede wszytskim węży - wiedzy nigdy za wiele. A internet dziś jest jutro go nie ma (np. awaria). A książka ładnie wygląda a siedząc tam, gdzie król piechota chodzi kompa nie weźmiesz a ksiązkę tak!
    A tak na marginesie tej pierwszej ksiązki nie spotkałem "Węże" - ze smugowym na okładce- ile kosztuje i gdzie ją można kupić?


  6. #6

    Re: Którą kupić ksiązki o węzach

    To jest ta sama książka co ta z pytonem królewskim na dłoni tylko nowsze wydanie.


  7. #7
    MIDO
    Guest

    Re: Którą kupić ksiązki o węzach

    W internecie czasem g**** jest najlepsza moim zdaniem jest dobra literatura.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •