Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Powszechnie występujące choroby gadów i ich terapia

  1. #1

    Powszechnie występujące choroby gadów i ich terapia

    Wiecie może gdzie można dostać tą ksiązke lub może ktoś ją ma(na sprzedaż )
    Byłbym wdzięczny za recenzje tej książki.


  2. #2
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: Powszechnie występujące choroby gadów i ich terapia

    :-/


  3. #3

    Re: Powszechnie występujące choroby gadów i ich terapia

    dostac nie ma szans, mozesz poszukac kogos kto ma ta ksiazeczke i skserowac, lub wybrac sie do jakiejs biblioteki, ja np znalazlem ta pozycje w Bibliotece Slaskiej, zreszta jest to pozycja ktora mozna wyporzyczyc, a nie tylko poogladac w czytelni


  4. #4

    Re: Powszechnie występujące choroby gadów i ich terapia

    gdybym to ja jeszcze był ze śląska


  5. #5

    Re: Powszechnie występujące choroby gadów i ich terapia

    Witam!
    Spytaj tu http://www.simawlw.com.pl/wydane.htm
    może jeszcze mają.


  6. #6

    Re: Powszechnie występujące choroby gadów i ich terapia

    W wydawnictwie nie masz czego szukać, jakiś czas temu dzwoniłem do nich, pytałem czy są i zamówiłem wysłali mi książkę o chorobach gryzoni, poźniej przepraszali, ale zaszła pomyłka, bo oni już dawno nie mają tego w magazynie i ktoś kto przyjmował zamówienie nie był do końca rozgarnięty. Mój wet jedzie teraz gdzieś do Lublina i ma zobaczyć tam w jakiejś księgarni dla wetów, jesli jej nie będzie to książkę od niego będe kserował, więc daj znać czy ksero Cię zadowala. Zrobił bym 2 razy i podesłał Ci jedną z kopii!


  7. #7

    Re: Powszechnie występujące choroby gadów i ich terapia

    a i nie planują wznowień na razie z aukcji w necie przeglądałem sporo i nigdy nie trafiłem na jej ślad , jesli będzie w tym Lublinie, to najwyzej wezmę kontakt do nich i se zamówisz!


  8. #8

    Re: Powszechnie występujące choroby gadów i ich terapia

    fascynacje tym tytulem przezywalem jakis czas temu, tez bylem gotow zrobic wszystko zeby ja miec, do momentu jak ja pozyczylem i przeczytalem, tam nic nie ma, jedynie dawki leków (nie zawsze "wspólczesnie stosowanych"), ale ze od dawek mam swoich wetów, to nawet tego nie kserowalem


  9. #9

    Re: Powszechnie występujące choroby gadów i ich terapia

    witam!
    Dzięki inneczasy za propozycje lecz kuzynka pod koniec miesiąca przywiezie mi skserowaną z biblioteki UMK w toruniu


  10. #10

    Re: Powszechnie występujące choroby gadów i ich terapia

    już mam kserówke tej książki


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •