Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Książka o modlichach??

  1. #1

    Książka o modlichach??

    Czy takowa istnieje (oczywiście w wydaniu polskim ;P) Jeśli nie to czy sąksiążki ,z których naprawdę można się czegoś pożytecznego dowiedzieć (bo jak oglądaem podobne książki w stylu owady,to 10 razy tyle informacji znalazłem w necie)i gdzie sąopisy gatunków i ładne fotografie.


  2. #2

    Re: Książka o modlichach??

    Tak naprawde to z netu sie najwiecej mozna dowiedziec. A ksiazki w stylu "Hobby" owady to sie raczej do niczego nie nadaja (nawet zdjecia sa kiepski), no ale cena 7zl mowi sama za siebie. Osobiscie moge polecic "Encyklopedia terrarystyki" Eugene Bruins. O samych modliszkach jest cos kolo 15str, ale ogolnie o owadach jest sporo o terrariach, karmowkach, witaminach i wielu innych ciekawych rzeczach. Duzo fajnych zdjec i ciekawych rad, cene znam tylko z hurtowni 50zl.

  3. #3

    Re: Książka o modlichach??

    Władysław Bazyluk "Blattodea et Mantodea. Karaczany i Modliszki (Insecta)" Fauna Polski - Fauna Poloniae, Tom 6, - Instytut Zoologii PAN, 1977
    napewno bardzo dobra książka i warto ją mieć ale niestety bardzo ciężki dostępna. w każdym razie mnie sie do tej pory nie udało, choć przyznam sie szczerze że nie szukałem zbyt intensywnie z braku czasu.


  4. #4

    Re: Książka o modlichach??

    Masz info na modliszki.com, na dole strony jest odnosnik Literatura


  5. #5

    Re: Książka o modlichach??

    oj sorki nie chciałem dwa razy.
    http://www.insecthobbyist.com/books/...SIN=0801861748
    oprócze tego ta ale dosyć droga i w języku angielskim


  6. #6
    Dark Raptor
    Guest

    Re: Książka o modlichach??

    Lukas... patrz kilka wątków niżej. Proponuję okulary B-)

    Można tę książkę dorwać... a dokładniej ksero. Pisałem o tym w tym wątku:
    KLIK


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •