Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: ebook o pająkach

  1. #1
    browar13
    Guest

    ebook o pająkach

    Mam pytanie,czy ktoś widział gdzieś w internecie ebooka o ptasznikach,albo pająkach.

  2. #2

    Re: ebook o pająkach

    Tak, ale po czesku.

  3. #3

    Re: ebook o pająkach

    A moglbym dostac ??:P :]


  4. #4

    Re: ebook o pająkach

    A co, chcesz z autografem? :P:P:P
    A na serio, to mam na CD i pozyczylam Atraxowi2, zeby sobie przegral. Potem nie ma sprawy, moge ci pozyczyc...

  5. #5

    Re: ebook o pająkach

    ja widziałem a nawet mam :P ale nie dostaniesz bo:

    14 zł za książkę Cieślaka to nie dużo (a o tej mówię), idz do księgarni i kup;

    przez takich właśnie Wiciu Borkowski nie może znaleźć wydawcy książki o boasach bo to nikogo nie interesuje:
    raz ze wąskie grono odbiorców, dwa i tak po tygodniu będzie do sciągnięcia z netu,

    widzę ze masz 13 lat, to najwyższy czas doceniac kogoś pracę a nie wszystko mieć jak małe dziecko gratis, jak ci nie wystarcza FAQ z tej strony (choć jest w nim wszystko) to trzeba docenić kogoś pracę i za to mu zapłacić

    ps: dla zainteresowanych i uprzedzajac komenarze, mam ksiażkę - dałem 14 zł w księgarni i legalnie mogę jej kopię posiadac :P

  6. #6

    Re: ebook o pająkach

    A myslisz, ze to CD czeskie to za darmo jest, ppppp? :P Ja dostalam 3 egzemplarze autorskie , ale normalnie jest na sprzedaz - nie wiem, za ile. Nie cierpie ksiazek tzw. ebooka z internetu, ale coz, sa i tacy, ktorzy lubia.

  7. #7

    Re: ebook o pająkach

    zaglądnij na grupę alt.binaries.pl.ebook na serwerze news.tpi.pl lub news.task.gda.pl i tam poproś o upload


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •