Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Chętni do tworzenia czasopisma ?

  1. #11

    Re: Chętni do tworzenia czasopisma ?

    Mozna nawet sie w to pobawic ale daleka droga do wydania 1 numeru! chetnie bym pomógł ze srony technicznej!


  2. #12

    Re: Chętni do tworzenia czasopisma ?

    Sztab ludzi jest. Wierzę że znalazło by się sporo chętnych osób do pisania artykułów o różnych gatunkach.

    Całe kolorowe to ono by nie było, tylko zdjęcia okazów aby obniżyć koszty. No i okładka.

    Co do reklamy, to napewno by się znalazły firmy / osoby które zechciałyby się zareklamować. (nie mówię że reklama będzie kosztować niewiadomo ile - chodzi tylko o to, aby jak narazie [jeśli się uda] koszty się zwróciły).

  3. #13

    Re: Chętni do tworzenia czasopisma ?

    Pisał bym się na to w formie czytelnika,ale z innej strony tez mógłbym pomóc(oczywiście nie finansowej)


  4. #14

    Re: Chętni do tworzenia czasopisma ?

    saiad- tu chodzi o osoby kompetentne, wiadomo, ze kazdy by cos napisal, ale od niektorych artykulow wlos by sie na glowie jezyl... no i kogos do korekty by trzeba miec.


  5. #15
    Mikelos
    Guest

    Re: Chętni do tworzenia czasopisma ?

    mysle, ze wiele serwisów/firm chiałoby umieścić swoją reklamę w takowej gazetce za którą by płacili ... i w ten sposob pieniądze by sie zwracały.

  6. #16

    Re: Chętni do tworzenia czasopisma ?

    Powodzenia...
    Terrarystyka w Polsce jest tak slaba, ze czasopismo ma mierne szanse.
    Do wszystkich chetnych do pisania : najpierw napiszcie z dwa dyktanda.


  7. #17

    Re: Chętni do tworzenia czasopisma ?

    optymizmu wiecej, wg mnie najpewniejsza formą, ktora miala by szanse przetrwania jest tylko magazyn(czasopismo) wyfdawane w formie e-book'u

    pozdrawiam

  8. #18

    Re: Chętni do tworzenia czasopisma ?

    hmm i płatne smsami?:>

    ja byłbym chętny jako kupujący na jaką kolwiek forme tego czasopisma ;p

  9. #19

    Re: Chętni do tworzenia czasopisma ?

    Oczywiście że nie każdy miałby możliwość pisania artykułów. Znane są tu osoby z doświadczeniem, i które pisały już artykuły i to one miały by zawsze pierwszeństwo.

    Nie chcę jednak mówić narazie o tym kto pierwszy kto drugi, bo próbuję załatwić tanią drukarnię :] i to jest jak narazie najważniejsze.

    Oczywiście nie spodziewajcie się rezultatów zbyt szybko, potrzebuję na to nieco czasu. (mowa tu o całym przedsięwzięciu).

  10. #20
    Mikelos
    Guest

    Re: Chętni do tworzenia czasopisma ?

    Właśnie, więcej optymizmu. Ludzie kupowali by to czasopismo jeśli byłoby w jakiejś "normalnej" cenie. Więc reszte pieniędzy trzeba by było zdobywać przez reklamy w czasopiśmie. I myślę, że byłoby to możliwe. Osobiście jestem chętny do pomocy, napisałem już na GG do Ciebie sasiad. Znam kilka osób znających się na terrarystyce które chętnie by pisały do czasopisma. Mam również kilka pomysłów od strony technicznej, zapraszam do rozmowy na priv.




    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •