Boobo kup sobie za 1zł kilkadiesiat larw much. I tanie i pajaki zjedza. Lub macznika lub drewniaka. Obojetne. To nie jest drogie. A jak chciałbys muchy to i tak musisz zaplacic 5zł za przesylke :/ czy Ci sie to oplaca? :P
idz do wedkarskiego sklepu i popros o larwy much. za 5zł to masz ich ponad pol tysiaca :P