-
Re: Pożar
Osobiście nie polecam żadnych kabli grzewczych i kamieni grzewczych. Czesto po czasie nawalają (mam 17 "szklanych domów)" i trochę kasy straciłem na wymianę wadliwych grzejników. Osobiście polecam ogrzewanie za pomocą żarówek albo grzałek ceramicznych tkzw. grzybków. Ogrzewanie taką metodą jest bardziej zbliżone do warunków naturalnych, wszak w naturze od dołu słońce nie przypieka. W przypadku większych zbiorników wodnych polecam normalną grzałkę awkarystyczną (moje agamy mają 100 - litrowy basen). Mniejsze baseny też można ogrzewać zawieszoną na niewielkiej wysokości żarówką.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum