Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: ciagle ucieczki~!!!!!!!!!!

  1. #1
    Adrian Furman -AdN-
    Guest

    ciagle ucieczki~!!!!!!!!!!

    kur... moj waran uciekl....przyszedlem z budy i go nie bylo...szukalem od 4 do teraz i nic nie wiem gdzie jest, jakby sie rozplynal...boje sie o niego...kurde, ale mam doła....


  2. #2
    Adrian Furman -AdN-
    Guest

    Re: ciagle ucieczki~!!!!!!!!!!

    przetrzasnolem caly pokuj do gory nogami...nie mam pojecia gdzie moze byc zaczynam sie martwic na powaznie....!


  3. #3
    Dziewuszka
    Guest

    Re: ciagle ucieczki~!!!!!!!!!!

    nie martw sie znajdziez go...sprawdz jeszcze raz na spokojnie wsztstko...jak masz poazerie tez sprawdz pozdro.


  4. #4

    Re: ciagle ucieczki~!!!!!!!!!!

    Moj pajak uciekl mi 3 razy, ale wtedy tro nie bylo zabawne jest wielkosci dloni

    POZDRAWIAM ADEMAR

  5. #5

    Re: ciagle ucieczki~!!!!!!!!!!

    może to nie istotne, ale jaki pająk Ci zwiał?

  6. #6

    Re: ciagle ucieczki~!!!!!!!!!!

    I co, znalazłeś go???

  7. #7
    Adrian Furman -AdN-
    Guest

    Re: ciagle ucieczki~!!!!!!!!!!

    heh znalazlem warana! wczoraj ale fuks, byl w....ksiazkach, wszystkie meble wynioslem na przedpokuj i nic...mysle sobie ze moze uciekl do innego pokoju ale przeciez drzwi byly zamkniete. Moja mama scierala przy okzji kurze z ksiazek patrzy a pomiedzy nimi siedzi waran...hehe w 0,1 sek. byla w innym pokoju


  8. #8

    Re: ciagle ucieczki~!!!!!!!!!!

    Nie wiem czy już o tym nie pisalam,jeżeli tak to przepraszam za powtarzanie sie. Nam uciekł mały legwan - nie zamkneliśmy terrarium i wyszliśmy z domu. Wieczorem poszukiwania spełzły na niczym. na drugi dzień przez przypadek znalazlam legwana w szafce z garnkami, leżał na srebrnej patelni. Widok był rewelacyjny.
    Basia

  9. #9

    Re: ciagle ucieczki~!!!!!!!!!!

    Ciesze sie ze odnalazły sie Wasze pupile))


  10. #10

    Re: ciagle ucieczki~!!!!!!!!!!

    Mi kiedyś zwiała mała albopiloska(po 5 wylince)czyli była wielkości zwykłego pajaka domowego.Po 2 dniach poszukiwań nic. Asz w końcu na impresce wyszedł z pod stołu. To chyba był jeden z największysz fartów w moim życiu.
    pozdrawiam
    albopilosa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •