Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: jeb...żywy pokarm

  1. #1

    jeb...żywy pokarm

    niedawno przyjechal do mnie malutki ptasznik dałem mu do jedzenia prasionki ale nie zauważyłem aby żerowal ,za to po 2 dniach znalazłem za to kawałek wylinki i poobgryzanego pajączka martwego już oczywiście

  2. #2

    Re: jeb...żywy pokarm

    hm........trzeba bylo mu dac przecietego maczniaka, ale tak to juz bywa, czlowiek uczy sie na bledach, tylko ze za nasze bledy placa zwierzeta, oby bylo ich jak najmniej


  3. #3

    Re: jeb...żywy pokarm

    Wiem, że jest już troche za późno na pouczenia, ale pokarm wyciąga sie z terrarium gdy zwierze go nie zje, bo to sie właśnie tak może skończyć...
    Szkoda pajączka ((
    Może z nastepnym bedziesz miał wiecej szcześcia (jeżeli planujesz tego nastepnego )
    Pozdrowienia

  4. #4

    Re: jeb...żywy pokarm

    nigdy nie myślałem że ptaszniki żywią się zwłokami

  5. #5

    Re: jeb...żywy pokarm

    ja swoje małe karmię martwym pokarmem, np zabitymi mącznikami z powodu braku małych owadów. ale jeżeli tylko mam okazje to zawsze podaje zywe owady.


  6. #6
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: jeb...żywy pokarm

    Nie wszystkie owady moga pajakowi po wylince zrobic krzywde. Najgorsze sa swierszcze, ktore maja sklonnosci do drapieznictwa lub kanibalizmu.
    Moj pajak je muchy i sie nie cacka. Je zywe i martwe.
    Oczywiscie jak zblizaja sie oznaki wylinki, to na wszelki wypadek zabijam pokarm, zeby przez przypadek cos mu sie nie stalo.


  7. #7

    Re: jeb...żywy pokarm

    To przynajmiej pasikoniki sobie pojadły Żartuje oczywiście i wiem jakie one mogom być niewyżyte-nieraz zle chwycony w ręke uje... mnie do krwi :-(. Szczególnie silnie gryzą te duże zielone, co wieczorami ćwierkają. No cóż teraz wiesz już przynajmiej czym nie karmić-życze powodzenia następnym razem
    PAwcIO

  8. #8

    Re: jeb...żywy pokarm

    Prosionki, a pasikoniki to zupełnie różne stawanogi.
    Prosionki należą do lądowych skorupiaków (równonogów)...


  9. #9

    Re: jeb...żywy pokarm

    blizej im do stonóg niż do pasikoników.


  10. #10

    Re: jeb...żywy pokarm

    macie racje chłpy! ja już o tamtej porze senny bylem i zle przeczytalem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •