Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: LUDZIE, W JAKIM SWIECIE ŻYJEMY

  1. #1
    Sir Szajba
    Guest

    LUDZIE, W JAKIM SWIECIE ŻYJEMY

    Tematy tego typu pojawiaja sie dość czesto ale to mnie wkużylo okropnie. Poszedlem do takiego malego sklepu w kedzierzynie-Kozlu i patrze jak jakiś piecioletni maluch podchodzi do terra z kameleonem(jedynym zwierzeciem oprócz rybek i chomików) i wali pieścia w szybe z calej siły sprzedawca nawet nie zwrócił uwagi (a każdy wie że kameleon od takieko walenia może dostać zawalu) pożniej maly wrzeszczy: MAMO JA CHCE TOM JASZCZURKE!!! oczywiście matka sie zgodzila i ten sprzedawca wladowal biednego półżywego gada do tekturowego pudla izakleja taśma. Jak sie go spytalem czemu nie zareagowal na tłuczenie i wrzaski io zaczal mi robić wyklady że byćmoże stracilby klienta. TO BYL POPROSTU POTWOR

  2. #2

    Re: LUDZIE, W JAKIM SWIECIE ŻYJEMY

    wi9em ze to okropne ale nie najezdzajcie tak na sprzedawcow czesto jest tak ze ta praca to jedyne zrolo dochodu dla np rodziny z dwojgiek dzieci, jestem ciekaw czy ktos by odradzil zaqpu zwierza jesli by mial rodzine na utrzymaniu... W tym kraju kazdy orze jak moze
    bardzo dobrze jesli przy wejsciu do sklepu byla tabliczka o odpowiedzialnosci z jaka sie wiaze posiadanie zwierza byle jakiwgo nawewrt myszy....

  3. #3
    <<anolis>>
    Guest

    Re: LUDZIE, W JAKIM SWIECIE ŻYJEMY

    ehh.... przykra sprawa ,jednak sprzedawców na giełdzie w warszawskich łazienkach też pochwalić nie można ponieważ o dosłownie kazdemu klientowi gada chcą wcisnąć. Nie powinno tak być!


  4. #4
    xol
    Guest

    Re: LUDZIE, W JAKIM SWIECIE ŻYJEMY

    zgroza ((

    Ale swoją drogą, głupie matki i sprzedawcy to jedno, ale zastanówmy się, skąd się biorą gady w takich sklepach. Zazwyczaj z chodowli... To też świadczy o nastawieniu chodowców, czyli rozmnażamy ile się da i wciskamy każdemu kto weźmie. Bo przecież sprzedawca ew. może nie znać się na jakimś zwierzaku (chociaż powinien się znać...), a poza tym wiadomo że chce go sprzedać jak najszybciej, ale od chodowcy wymagałabym jakiegoś zainteresowania tym gdzie trafiają jego "dzieci"... Nie mówię żeby osobiście egzaminował każdego kupującego, ale można przecież oddać zwierzaki do dobrego sklepu, a nie do pierwszego jaki się trafi...

    Poprawcie mnie jeśli się mylę.


  5. #5

    Re: LUDZIE, W JAKIM SWIECIE ŻYJEMY

    Podejście matki też rewelacyjne, nie ma co. W domu pewnie kameleon do słoika i za pare dni lub tygodni padnie. Ale co tam , kupi się dziecku następną zabaweczkę ...Koszmar


  6. #6

    Re: LUDZIE, W JAKIM SWIECIE ŻYJEMY

    wszyscy sa winni ale najbardziej ta mamusia widac ze dziecko burzujow i pewnie jedynak a matka jest glupia ze nie umie dziecku powiedziec nie

  7. #7
    Kuk
    Guest

    Re: LUDZIE, W JAKIM SWIECIE ŻYJEMY

    ale z ciebie laik, przewrażliwiony terrarysta

  8. #8
    xol
    Guest

    Re: LUDZIE, W JAKIM SWIECIE ŻYJEMY

    Kuk, o co ci właściwie chodzi? LAIK wg "Słownika języka polskiego" PWN:
    "człowiek nie znający się na danej rzeczy, niekompetentny w jakiejś dziedzinie; dyletant". Jaki to ma związek z tematem?


  9. #9

    Re: LUDZIE, W JAKIM SWIECIE ŻYJEMY

    takie tablice powinny być w każdym sklepie zoo


  10. #10

    Re: LUDZIE, W JAKIM SWIECIE ŻYJEMY

    moze to smieszne i nie realne ale uwazam ze sklepy zoologiczne powinny posiadac koncesje na sprzedaz gadow a wlasciciele przechodzic wczesniej szkolenie zakonczone egzaminem z podstawowych wiadomosci na temat biologii i warunkow trzymania tych delikatnych i wrazliwych zwierzat i w ogole powinny byc kontrole dotyczace ogolnych warunkow trzymania wszystkich zwierzakow w sklepach zoologicznych ale to niestety fantastyka tylko........


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •