Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ucieczka WĘŻA :-((((

  1. #1
    Siwen
    Guest

    Ucieczka WĘŻA :-((((

    wieczorem przed snem jak mam to w zwyczaju poszłam zobaczyć czy wszystkie zwierzęta są ,
    dobra chomiki są
    gekon jest
    królik jest
    rybki są
    wąż ,węża NIEma tragedia miałam pare ciuchów na podłodze i innych śmieci (powodem byli goście )
    przewruciłam pokuj do góry nogami i co no i nic była gdzieś 3 nad ranem
    więcszukałam już 6 godzin !!Największy kłopot był w tym że niemogłam powiedzieć tego rodzicom , to by była katastrofa !!!!
    Wąż miał zaledwie 30 cm i mógł wejść wszędzie na szczęście dziś popołudniu gdy załatwialam swoje sprawy w ubikacji coś się poruszyło
    no to podeszłam i spojżałam w duł wąż wyłazi z wanny !!! z jakiejś szczeliny ! po dokładnym zbadaniu wąż był zdrowy .
    Nadal niewiem jak mugł wyjść ?!

    choduje zaskrońca zwyczajnego którego zamówiłam z specjalnym pozwoleniem zajakieś780zł


  2. #2
    dee jay
    Guest

    Re: Ucieczka WĘŻA :-((((

    780 wow inponująca cena

  3. #3

    Re: Ucieczka WĘŻA :-((((

    Siema siwen
    u mnie to normalka moj thamnophis radix to mistrz ucieczek.
    Ucieka mi pare razy w miesiacu ale na sczescie zawsze niedaleko tzn obok jego terrarium stoi terrarium gdzie trzymam Phrynohyas resinifictrix
    waz chyba darzy je wielkim uczuciem albo traktuje je jako pokarm bo co ucieknie to zawsze jest przy ich terra.

    ps. mam prozbe mozesz mi przeslac na maila fotki twego zaskronca i jego terra?
    moj mail :nazer@interia.pl
    moj gg :1989281
    jesli bys chciala pogadac o uciekinierach to zapraszam na gg
    jestem z Katowic
    pozdrawiam Nazer.

  4. #4

    Re: Ucieczka WĘŻA :-((((

    Czesc. No to mialas duzy problem przez ponad 6 godzinek. Ja tez jestem z Mysłowic i choduje boa tęczowego. Powiedz mi gdzie zalatwilas sobie tego wezyka z pozwoleniem???

    Kruzel Tomasz
    Kruzel@adyton.com.pl
    tel.501090826
    gg:4335361

  5. #5
    yiuldyn
    Guest

    Re: Ucieczka WĘŻA :-((((

    No miałąś szczęście, pozdrawiam!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •