Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: wąż ucieka w samochodzie

  1. #1

    wąż ucieka w samochodzie

    wracalismy od weta a nasz ukochany regiusek był w zawiązanym worku w kartoniku grubo wysciełamu ręcznikiem by sie nie poobijał i tak zestresowany po spotkaniu z wetem ze zwiniety w twarda kulke wyszlismy na obiad i po powrocie weza nie ma tragedia...
    z trudem w sobote wieczorem znalezlismy zakład ato-serwiu ktory sie podjoł rozkrecenia samochodu na czesci by znalezc weza ale nalazła sie cała !!!! tak sie zaklinowała ze trzeba było zdjac cała przednia półke i 35 minut zajeło powolne wyciaganie jej z kryjówki w której zaklinowała sie.... i tak sadze ze miała szczesie jak zobaczyłam ze samochód ma wielkie otwory prowadzace do progów ((

    UWAŻAJCIE Z TRANSPORTEM !!!!!!!!!!!!!!!!!! MOGŁO DOJSC DO TRAGEDII
    NIE WSPOMNE JUZ O KOSZTACH!!!

  2. #2
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: wąż ucieka w samochodzie

    Transport TYLKO w mocnym płóciennym i przewiewnym worku (ew. z ciepłym termoforem).....


  3. #3
    El Shuya
    Guest

    Re: wąż ucieka w samochodzie

    A to dobre ja ze swoim regiusem tez jade dzisiaj do weta.Mam nadzieje ze twój sie wyliże jakoś po takim stresie.


  4. #4

    Re: wąż ucieka w samochodzie

    ma nadzieje ze tak wyglada na spokojna co prawda wylinka nie schodzi w jednym kawałku ale chetnie "wspólpracuje" przy kapieli nie chowa sie nie zwija w kulke nadal jest ciekawska i dosc ruchliwa mimo wylinki pozdrawiam

  5. #5

    Re: wąż ucieka w samochodzie

    polecam podwójne wiazanie worka. Raz tak jak sie wiąże wszystkie worki (tylko teraz trzeba nieco niżej). To co zostaje nie zwiazane składa sie w strone worka i wiąże jeszcze raz. To bezpieczny sposób zapobiegający ucieczkom weży. Pokazany na obrazkach w każdej niemal dobrej książce o wężach.


  6. #6

    Re: wąż ucieka w samochodzie

    czy nie wiecie czy mozna gdzies takie worki kupic?


  7. #7

    Re: wąż ucieka w samochodzie

    ja osobiście przewoziłem zawsze wężyka w dość dużym plastikowym pudle specjalnie dla zwierząt... można go kupić u mnie w mieście w sklepie ZOO


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •