Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Tragiczny koniec smithi

  1. #1

    Tragiczny koniec smithi

    Była w tym terrarium 3 miesiące. Ale postanowiła jednak rozggiąć siatkę i się przecisnąć. Spadła z ok 70 cm. Znalazłem ją na podłodze - w kącie.Była jakaś taka powolna - jak sparaliżowana. Położyłem ją ostrożnie w terrarium, ale niestety po kilkunastu minutach pająk padł. Jest mi strasznie przykro...


  2. #2
    UL
    Guest

    Re: Tragiczny koniec smithi

    To straszne. Bardzo mi przykro.

  3. #3
    Marcin Kranc (Shazzy)
    Guest

    Re: Tragiczny koniec smithi

    Dołączam swoje kondolencje!


  4. #4

    Re: Tragiczny koniec smithi

    Nie jesteś sam. Miałem podobne wydarzenie z moją brahypelma albopilosum... spadła mojemu bratu z ręki z około 1m wysokości. Na odwłoku pojawiło się małe pęknięcie i po kilkunastu minutach pająk zdechł. Było mi bardzo przykro, miałem ją przez ponad 3 lata...


  5. #5

    Re: Tragiczny koniec smithi

    dzięki za wyrazy współczucia. To faktycznie okropne.
    Fakt upadku jako przyczyny śmierci skojarzyłem "na chłodno" na drugi dzień. Nie było pęknięcia odwłoka,
    ale musiała się obtłuc - nie ma innego wytłumaczenia. Aj, szkoda słów. Dziękuję raz jeszcze!


  6. #6

    Re: Tragiczny koniec smithi

    tak a ja zamierzam kupic sobie b.smithi
    musze jej dobrze pilnowac.......

  7. #7

    Re: Tragiczny koniec smithi

    i to jest własnie przykład ze wentylacje nalezy zamieszczać z góry w terra a nie z boku ale współczuje ci


  8. #8

    Re: Tragiczny koniec smithi

    Ja bym sie zaszlachtowal gdyby mojej albopilosie albo grammmostoli sie cos takiego stalo. szczere wyrazy wszpolczucia, heh

  9. #9

    Re: Tragiczny koniec smithi

    Hej Tomeq ty to nie podpowiadaj takich rzeczy bo jeszcze posłuchają i bedzie mniej hodowców. Robson ja mam parke smithi i niemam z nimi żadnych problemów.
    Chopaki wyrazy wspóczucia z mojej strony.


  10. #10

    Re: Tragiczny koniec smithi

    Tak to jest jak sie bierze na rece...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •