Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Karmienie weza na luzku :)

  1. #1
    nie byle kto
    Guest

    Karmienie weza na luzku :)

    Pewnego razu kupilem dla mojego Elaphe taeniura (Weza Chinskiego) duza mysz. Kiedy przyszedl czas karmienia jak zwykle wlozylem gada do duzego pudelka po butach i szykowalem pokarm... Kiedy zlapalem mysz na pensete otworzylem pudelko a waz mnie wystraszyl otwierajac szeroko pysk i przybierajac pozycje ataku. Od razu wrzucilem mu mysz do pudelka ale nie zdarzylem go zamknac bo mysz wyskoczyla z pudelka po niecelnym ataku weza i wskoczyla na luzko. Juz myslalem ze nie zlapie tej myszy ale waz rzucil sie w pogon i w ostatniej chwili chwicil ja za ogon i zaczal dusic w koncu ja udusil i polknal ale nie dal mi nic zrobic bo musialem go pilnowac zeby nie uciekl
    P.S. kazdemu sie moze zdarzyc :P

  2. #2

    Re: Karmienie weza na luzku :)

    hehe:-)


  3. #3

    Re: Karmienie weza na luzku :)

    Wtaj. nie byle kto czytałem troche twoich postów. Mocno wieje brakiem wiedzy i z tego co widac doświadczenia. Nie chce sie do Ciebie przypieprzać ale ucz sie szybko bo męczysz zwirzaki, m.in. ma sie to do posta na temat zraszania terra.
    Cześć

  4. #4
    nie byle kto
    Guest

    Re: Karmienie weza na luzku :)

    Co do zraszania terrarium to robilem to czesto... strzykawka, ale teraz zrobilem to co mi ktos poradzil i zraszam spryskiwaczem... nie wiem dlaczego sadzisz ze mecze moje zwierzeta ale chetnie poslucham... moze doswiadczenia to duzego nie mam ale hoduje weze dopiero 3 lata niecale, pozdro

  5. #5

    Re: Karmienie weza na luzku :)

    1. Po co karmisz weza w pudelku (ja zawsze karmie w terra)
    2. Po co lapiesz myszy penseta? (zawsze robie to reka i nigdy jeszcze mnie zadna nie ugryzla)


  6. #6

    Re: Karmienie weza na luzku :)

    mnie ugryzla mysz to odrazu poleciala na sciane


  7. #7

    Re: Karmienie weza na luzku :)

    robi... i od kogo tutaj wieje brakiem doświadczenia? co do karmienia w pudełku, to jestem przeciwny - wyciągaine węża z terra to dodatkowy stres, i może nie chcieć zjeść myszy, a poza tym, w pudełku wąż ma ograniczone możliwości manewru, więc może zostać pokąsany przez mysz.
    ale co do chwytania myszy pencetą: ja zawsze biore myszke pencetą, nie po to, żeby mnie nie ugryzła, tylko to to, żeby wąż nie czuł od myszy mojego zapachu ...


  8. #8

    Re: Karmienie weza na luzku :)

    Jakos od poczatku tak robie i nigdy jeszcze nie odmowily jedzonka
    Nie napisalem ze jestem expertem, bo czlowiek uczy sie cale zycie


  9. #9

    Re: Karmienie weza na luzku :)

    Nie byle kto..... to brzmi dumnie! Szkoda, że języka ojczystego nie znasz.

  10. #10

    Re: Karmienie weza na luzku :)

    Mysz tez czlowiek.........Ciezki ich los..nawet do beznadziejnej obrony nie maja prawa..jak ugryza to na sciane..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •