Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pogryziony regius

  1. #1

    Pogryziony regius

    Dałem mojemu pytonowi szczurka lecz on chyba nie był głodny a ten szcurek bo to jest cwane go pogryzł ugryzł go w nos i nie mógł oddychac i połykał ta krew cały czas miał otwarty pysk i ugryzł go w oko nie wiem właśnie czy będzie widział. Zrzuci przy wylince??plz pomozcie Co mam z tym okiem zrobic??


  2. #2

    Re: Pogryziony regius

    No chłopie , to już wielka nieodpowiedzialność z twojej strony zostawiać wyrośniętego szczura bez nadzoru z takim wężem jakim jest pyton królewski a zwłaszcza jeśli to niejadek.

    Pytasz ,a co z okiem ?, to zależy jak zostało uszkodzone, jeśli został poharatany tylko okular ( zewnętrzna część przezroczystej skóry ochraniająca oko przed wyschnięciem ), a same oko jest w normie to wróżę że będzie dobrze, po paru wylinkach nie będzie śladu, a jeśli i same oko zostało uszkodzone no to cóż wąż może je nawet stracić np. przez takie zakażenie.

    Jeśli mógłbyś zrobić zdjęcie to ono mogło by wiele pokazać i ułatwić innym odpowiedź.

    Powinieneś dostać nie zły opieprz .

    Pozdrawiam.;0)


  3. #3

    Re: Pogryziony regius

    ale to byl mlody szczurek


  4. #4

    Re: Pogryziony regius

    dlatego lepiej karmić martwymi szczurkami! twój pyton i tak miał szczęście że przeżył...

  5. #5

    Re: Pogryziony regius

    to juz wszystko nie wazne doszedl do siebie a najwazniejsze to to ze bedzie widział bo bylem u takiego faceta i powiedzial ze rusza zrenica to znaczy ze bedzie widzial


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •