Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Uciekla mi mysz!!!

  1. #1

    Uciekla mi mysz!!!

    Wczoraj wieczorem uciekla mi mysz!!! Jest to bardzo dziwne, ze udalo jej sie wydostac z pojemnika, w ktorym zawsze trzymam gryzonie i jeszcze zadnemu nie udalo sie uciec...Nie wazne jednak jak ona wyszla. Problem w tym, ze ona biega teraz gdzies po domq i moze byc praktycznie wszedzie!!! Mi to by ona nie przeszkadzala, ale moja matka chce sie z domu wynosic dopoki jej nie zlapie.....JEZELI MACIE JAKIES POMYSLY NA SCHWYTANIE TEJ MYSZY TO BLAGAM NAPISZCIE JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!!!!


  2. #2

    Re: Uciekla mi mysz!!!

    Pułapka na myszy jest do nabycia w sklepach - trach! i myszka zlapana...

  3. #3

    Re: Uciekla mi mysz!!!

    albo humanitarnie (by potem dac ja na kolacje) szukac w ciemnych miejscach pod lozkiem za szafkami....
    ew poczekac do 3-5 rano wtedy gryzonie wylaza z kryjowek jesli zwieja..
    wiem cos na ten temat mam genialna szczurke (nie na karme) co jak nie sypiam w domu zawsze zwiewa nie wiem jak.....pozniej wraca spac do siebie..


  4. #4

    Re: Uciekla mi mysz!!!

    Jest jeszcze inna metoda pożycz kota od sąsiada))

  5. #5

    Re: Uciekla mi mysz!!!

    Hm kiedyś spotykałem się z tym problemem na codzień :/ w nocy pewnie będziesz słyszała jej kroki, musisz sie przysłuchiwać, bedziesz wtedy wiedziala orientacyjnie gdzie sie ta mysz znajduje, no i dalej to sobie jakoś radź


  6. #6

    Re: Uciekla mi mysz!!!

    Dodam że myszy lubią uciekać za szafy regały itp


  7. #7

    Re: Uciekla mi mysz!!!

    Cos mi sie zdaje ze to beda ciezkie dni, mama dzis spi u ciotki..........Darius, kot odpada- mam psa......((((((

  8. #8

    Re: Uciekla mi mysz!!!

    Tak chyba bedzie najlepiej.... :P


  9. #9

    Re: Uciekla mi mysz!!!

    Kiedyś miałam szczurka, sama go wypuszczałam żeby latał sobie po domu, ale potem tego żałowałąm, bo nie wiem jak szczurek dostał się do łóżka tam do środka gdzie się trzyma pościel i tam sobie zrobiła gniazdo i pogryzła pościel , i zrobiła kupki:>, spróbuj poszukać w łóżkach albo w szafach, przecierz mysz musi gdzieś spać jak uciekła dawno to napewno gdzies sobie legowisko zrobiła, może w jakiejś szafie albo gdzieś?:P

    pozdro

  10. #10

    Re: Uciekla mi mysz!!!

    ja jej wylozylam wczoraj jedzonko i wode aby nie zdechla, ale nawet tego nie ruszyla. Ile mysz moze bez papu wytrzymac????


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •