Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Irminia

  1. #1

    Irminia

    Dostałem Irminie w dobrze zabezpieczonej paczce, kiedy ją otworzyłem ujzalem pieknego pająka ale niestaty chyba jest martwy. Rusza casem nogami ale nic pozatym, wsadzilem ją do terrarium ale niemam ju nadzieji na polepszenie sie. Cuż bede miał nauczke nie kupować itp. pająków w zimie ;(;(;(;(

    Ale moze macie jakieś propozycje jak jej pomóc?? byłbym wdzięczny


  2. #2

    Re: Irminia

    coraz mniej sie rusza. Ide sie nawalic ;(


  3. #3

    Re: Irminia

    Moje szczere kondelencje Mateusz(((( przykro mi, 3m sie


  4. #4

    Re: Irminia

    równiez wspolczuje ((

    mam nadzieje ze modliszki ktore zamowilem nie padna :>


  5. #5

    Re: Irminia

    mozna wiedziec od kogo kupowales?


  6. #6

    Re: Irminia

    nie kupowałem tylko zamieniałem się za Murinusa po 5wyl. Murinek doszedł cały i zdrowy(ale zeby go zapakować sie namęczyłem porządnie) a Irminka doszła martwa(ja bym inaczej zapakował). Dostałem obietnice że jak tylko wyjdą z kokonu dostane P.Cambridgei, więc będzie dobrze, a do tego kupie Irminke od TomkaG ale jak zrobi sie ciepło. Niewiem czy ten od kogo brałem życzy sobie ujawnienia a jak chce to sam napisze pewnie.


  7. #7

    Re: Irminia

    do mnie ma przyjechać metallica po3 wyl. mam nadzieje że bedzie cała, normalnie to bym nie kupował o tej porze roku ale była okazja za 45zł więc kupiłem, wsumie to płace 55zł 7 za paczke i 3 za wate którą ociepli pajączka, niechciałbym mieć podobnej sytuacji jak kolega z irminią


  8. #8

    Re: Irminia

    Moim zdaniem to jakas lewa i trefna sprawa z tymi wymianami "posrednimi" Ja nie bede ryzykowal... lepiej wydac troszke i samemu pojechac....... szkoda zwierzaka.... fuk.


  9. #9

    Re: Irminia

    Irminia była moja...od maluszka ją hodowałem i też mi było bardzo przykro jak dowiedziałem się, że padła- była zabezpieczona steropiane i folią steropianową- tak jak obiecałem w ramach współczucia wyślę Neo2 małego p.cambridgei


  10. #10

    Re: Irminia

    Warto się wymieniać pająkami, ja mam za sobą już z 15 takich wymian i dwa razy dostałem martwego pająka, zajebiste jest uczucie jak rozrywasz koperte i widziesz nowego pająka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •