Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: uciekające świerszcze

  1. #1

    uciekające świerszcze

    cholera jestem b. zdenerwowany !!!!!!!!!! dawałem gastricy świerszcza w tym czasie dostałem jakąś wiad. na gg więc bez zastanowienia zamknołem kufel z modliszką i odczytałem wiadomość około pół godziny później chcę iść spać i się zorientowałem że świerszcze fyrają po łużku. Cholera ta skleroza !!!!! Jest jakiś sposób żeby zwabić świerszcze ?? bo teraz pewnie część z nich fyra sobie po pokoju.
    PS nie chce mi się czekać w nocy aż wyjdą

    JESTEM NA SIEBIE BARDZO WKURZONY !!!!!!!!!!

  2. #2

    Re: uciekające świerszcze

    hehe, mi kiedys uciekly i zlozyly jajka 0_o mialem cale hordy w domu


  3. #3

    Re: uciekające świerszcze

    Może ustaw pojemnik z wodą. Jak im sie zachce pić to może przyjdą?

    POZDROOOFKA !!


  4. #4

    Re: uciekające świerszcze

    wyłącz telefon

  5. #5

    Re: uciekające świerszcze

    Wez zacznij do nich strzelac z shoot-gun`a ;p Albo poprostu wylap recznie, albo lep na muchy zastaw, albo wypusc swojego zwierzaka, niech je wylapie... tylko.. jak potem zalapac ziwerzaka....?? nie lam sie


  6. #6

    Re: uciekające świerszcze

    olewał bym je gdyby nie fakt że jeden wylądował w umywalce babci prawie jak paczała to uciekł w duuuuuuuuuuuuuuuuuł przez dziure fajnie było jak sie tłumaczyłem że to nie moje a modliszek nie wypuszcze bo raczej ich nie wyłapie ))))))))))))))))))))))))))))))))

  7. #7

    Re: uciekające świerszcze

    hym.chyba czegos nie rozumiem.co to znaczy "paczała"?

  8. #8

    Re: uciekające świerszcze

    no więc tak..

    zaglądnęła do umywalki a tam uciekający świerszcz. Do umywalki wylała hektolitry wody i przez kolejne 3 dni wyciągała z umywalki korki tylko jak coś myła na szczęście udało mi się wmówić jej że to nie moje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •