Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: ZbożówkA

  1. #1
    MinuS
    Guest

    ZbożówkA

    Jakieś 4 misiące temu uciekła mi zbożówka zdażało się to dośc często i nigdy nie wiedziałem którędy uciekała, za każdym razem szukałem i nigdzie jej nie było ale wychodziła po jakichś 2 -3 tygodniach jak zrobiła się głodna no a tym ostatnim razem niestety nie wyszła po 2 miesiącach myślałem że już nie wyjdzie i znajdę ją kiedyś gdzieś wychniętą a tu ostatnio czyli po 4 miesiącach podczas sprzątania znalazła się :], siedziała sobie za maszyna do szycia jakby nigdy nic troszkę wychudzona ale zdrowa . Nigdy NiE traĆcie NadzieI :]. A tak przy okazji ile wąż może wytrzymać bez jedzenia??


  2. #2
    MataManX
    Guest

    Re: ZbożówkA

    Znalazła aię jak miło !!! w końcu wszystko jest możliwe !!!


  3. #3

    Re: ZbożówkA

    Ja miałem kiedyś drewnianą podłogę w pokoju, to zerwaliśmy ją i szukaliśmy zbożówki 2 tygodnie. Bez jedzenia każy wąż długo wytrzyma, słyszałem o boa który nie jadł równo rok.


  4. #4

    Re: ZbożówkA

    niestety nie każdemu udaje znaleźć się węża żywego. moją znalazłem po 6 miesiącach- zobaczcie w załączniku jak wyglądała i gdzie była!

  5. #5
    MinuS
    Guest

    Re: ZbożówkA

    współczucie a jak ona wlazła między okno ??


  6. #6

    Re: ZbożówkA

    Oj oj przykry widok . Ale i tak bywa ...

  7. #7

    Re: ZbożówkA

    no właśnie nie mam zielonego pojecia. trudno tak czasami bywa

  8. #8

    Re: ZbożówkA

    ja złapałem tydzień temu samczyka zbożówki po 3 miesięcznej eskapadzie - wyglądał bardzo zdrowo (tyle, że mógł się dożywiać w sklepie - co tydzień stół zastawiony : odkryte 200 osesków w nocy z piątku na sobotę


  9. #9

    Re: ZbożówkA

    hehe no tak w sklepie to mial co tydzien istny szwedzki stol)

    Pozdrawiam

    NAzar

  10. #10
    Gadman
    Guest

    Re: ZbożówkA

    Mi zbożówka 3 razy uciekła jak ją dostałem.
    1raz była na parapecie.
    2raz była pod dywanem za szawką.
    3 raz była za kanapą w salonie.
    Ale i tak ją tego samego dnia co uciekła to ją złapałem.Błąd w tym, że za mało zaglądamy do naszych zwierzaków i zapominamy zamknąć terrarium.Pozdrawiam;]


    Kiedy wszystko idzie źle pamietaj ,że moze być jeszcze gorzej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •