nie chce sie rozwodzić bo to nie forum na to, ale zauważ że forum na każdy temat rządzi się troszkę innymi prawami, a mój post dotyczył tego iż Double pisze że na mężczyzn najbardziej działają kobiece rączki...

i czym innym jest ironiczne dyskutowanie o głupotach, a czym innym oskarżanie o cwaniactwo i złośliwość, zwłaszcza osoby takiej jak Double (mało kto nadaje swoim karlikom szponiastym imiona)