-
Re: Totalna beznadzieja....
nie chce sie rozwodzić bo to nie forum na to, ale zauważ że forum na każdy temat rządzi się troszkę innymi prawami, a mój post dotyczył tego iż Double pisze że na mężczyzn najbardziej działają kobiece rączki...
i czym innym jest ironiczne dyskutowanie o głupotach, a czym innym oskarżanie o cwaniactwo i złośliwość, zwłaszcza osoby takiej jak Double (mało kto nadaje swoim karlikom szponiastym imiona)
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum