Niestety ja również ponoszę winę za niepoinformowanie.....dlatego pieniążki już dziś będą z powrortem u Double a ja w najbliższym czasie opracuję na stronie w dziale wysyłka krótka notkę informacyjną
...żal tylko zwierzaka....to była chyba najpłochliwsza jaszczurka jaką miałem w sklepie )