Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Totalna beznadzieja....

  1. #1

    Totalna beznadzieja....

    zamówilam w biofilu scynka szmaragdowego, baardzo piekne i bardzo rzadkie w naszym nieszczesnym kraju zwierze. scynk doszedl, niestety przemarzniety na kosc. ratowalam go ile sie dalo, ogrzewalam, chuchalam, poilam. w koncu doszedl do siebie, normalnie oddychal i sie poruszal. niestety po 45 minutach zdechl. jestem totalnie rozbita


  2. #2

    Re: Totalna beznadzieja....

    Przykra sprawa. Niestety czasem sie zdarza. Ja nie wysyłam zwierzaków w takich temperaturach.


  3. #3

    Re: Totalna beznadzieja....

    uwazam ze zima jest bardzo nieodpowiednia pora na wysylanie zwierzat .. nigdy bym sie nieodwazyl zamowic i sprzedac zwierzaka w takich temp... coz.. przykra sprawa.. double trzymaj sie


  4. #4

    Re: Totalna beznadzieja....

    Oj przykro. Ja na szczescie mam inne doswiadczenia z BIOFILEM. Sulek wyslal mi Ramphaleony kiedy temperatury w nocy spadaly do -10C. Do tego mieszkam w malej miejscowosci. Kameleony doszly super nic sie nie wychlodzily. U Ciebie pewnie jakis glupi pracownik firmy kurierskiej zostawil paczke na cala noc na dworze.


  5. #5

    Re: Totalna beznadzieja....

    sułek powiedział wczoraj (9.marca): "dzis wysyłam, jutro będą na po 14". zdziwilam sie - jak to, bedzie jechac cala noc czy jak? kurier byl dwie godziny pozniej niz mial byc. tak wlasnie przypuszczam, ze ciec albo jezdzil po calym swiecie przez zaspy sniegu albo tak jak uroplastus mowi, zostawil paczki na noc na dworze.


  6. #6

    Re: Totalna beznadzieja....

    siemka Double! współczuje straty. ja bym na Twoim miejscu poinformował o tej sprawie Sułka... czytałem już kiedyś o podobnym zdarzeniu i podobno Sułek wymienił zwierzaka... Wkońcu to nie twoja wina tylko dostawcy... czyli "biofila" pozdrówki i nie łam sie...


  7. #7
    Desmond
    Guest

    Re: Totalna beznadzieja....

    Tragedia a juz myslalem ,ze bedzie z nim Ok. Powiem Ci ,ze kiedys wysylalem zapakowane Hallogeny do samochodu w specjalnym styropianie ale jakis kretyn rzucal paczka i rozbil jedna od tego czasu nie odwaze sie zamowic czegos zywego via poczta

  8. #8
    elefantao
    Guest

    Re: Totalna beznadzieja....

    dokładnie, nawet sie nie zastanawiaj tylko dzwon do nich


  9. #9

    Re: Totalna beznadzieja....

    Nie wiem o co w tym chodzi, o chyba ich choroba zawodowa. Ja nawet jak odbieram na poczcie paczke to mi jej nigdy nie podaja, tylko rzucaja. Nawet kamienie się by potłukły.

  10. #10
    Desmond
    Guest

    Re: Totalna beznadzieja....

    Ja rowniez jestem za takim rozwiazaniem sprawy, jednak osoba wysylajaca ponosi odpowiedzialnosc .... cos ostatnio zle dni masz jesli chodzi o stworzonka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •