Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: sklepy zoologiczne

  1. #1

    sklepy zoologiczne

    Byłem dzisiaj w sklepi zoologicznym i widziałem straszny widok: gekon lamparci bez żadnej lampy UV lub zwyklej-w ciemni!!!!!Poza tym po całym terrarium pelzaja larwy much i topią sie w wodzie. A gekon siedzi w kacie terrarium i spi(jego kręgosłup jest pogienty jak slalom. Na mój gust ma zaawansowaną krzywicę). Właściciele sklepow zoologicznych powinni najpierw dowiedziec sie troche o zwierzeciu ktore sprzedają a nie je maltretowac nawet o tym nie wiedząc


  2. #2

    Re: sklepy zoologiczne

    Drogi Gekonie 13, taki post nic nie wnosi do dyskusji, to że sprzedawca powinien mieć eleentarną wiedze na temat spredawanych przez siebie zwierząt to oczywiste.
    Jednyne co można zrobić to:

    1. Nie kupować w takim sklepie

    2. Opisać taki sklep w dziale Handel (adres, nazwa, i co się w nim dzieje złego)


  3. #3

    Re: sklepy zoologiczne

    chlopak poprostu chcial sie pozalic ;-) nie powinno sie go odrazu besztac :] moze chcial zainicjowac jakos akcje protestacyjna :-)

  4. #4

    Re: sklepy zoologiczne

    niem besztam, tylko podpowiadam co można zrobić w takiej sytuacji


  5. #5

    Re: sklepy zoologiczne

    kurde. Wszyscy mnie musza krytykowac.Nawet wyzalic sie nie można.


  6. #6

    Re: sklepy zoologiczne

    dlaczego krytykować, to nie byłą krytyka tylko sugestia

    Gkeon ja cie rozumiem bo też mi się niepodoba to co się dzieje w sklepach, ale jeśli chcemy coś z tym zrobić to trzeba po prostu otwarcie pisać o tym w jakim sklepie co się źle dzieje, w ten sposów można pomóc, bo pisanie takich postów jak twój nic nie da... wszyscy widzieli takie sklepy, wszyscy zgadzaja sie z tym co piszesz... ale co z tego


  7. #7

    Re: sklepy zoologiczne

    Ej.... Nie czepiac sie go! Podzielil sie przykrym dla siebie doswiadczeniem! I dobrze! Badz dzielny.


  8. #8
    elefantao
    Guest

    Re: sklepy zoologiczne

    a ja w koszalinie tydzien temu widziałem boa w terra 0k 50 cm dł. pozwijanego trzy razy,a poza nim w terra była tylko miska z woda:-(


  9. #9

    Re: sklepy zoologiczne

    w tym cholernym Gdańsku nic nigdy się nie zmieni


  10. #10
    MaChNiC
    Guest

    Re: sklepy zoologiczne

    Sklepy zoologiczne to wróg zwierzaczków :] oczywiście ( mam nadzieje ) pozostają takie które dbają o nie ... Pewnego ciepłego dzionka wchodze do zoologicznego patrze a tu samica ( świnki morskiej ) zjada swoje młode .. wszędzie krew. Mówie to właścicielowi a on jaklbym był głupi popatrzył na mnie i powiedział " Bo dawno nie jadła" o_0 powinno sie spalić ten jego sklep i wynieść zwierzaki oczywiscie :]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •