Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Smithi

  1. #1

    Smithi

    W sobote w nocy lub w niedziele rano uciekł mi Smithi L2, nie wiem jak takiego małego szkraba znaleźć, HELP!!!


  2. #2

    Re: Smithi

    Przeszukaj wszystkie ciemne kryjowki, ale znalezienie takiego malego potworka rowna sie z cudem. I spradz jeszcze trof, moze sie zakopal...

  3. #3

    Re: Smithi

    to jak ty go trzymales ze ci uciekl??!! pewnei nastepny hodowca ktory trzyma pajaki bez przykrycia

  4. #4

    Re: Smithi

    Ciemno to widze, musisz sie pogodzić ze stratą.

  5. #5

    Re: Smithi

    Miał przykrycie!!! może przez otwór wentylacyjny sie jakoś przecisną :/ był prawie tydzień po wylince


  6. #6

    Re: Smithi

    A w czym go trzymales ze przez otwor wentylacyjny uciekl??

  7. #7

    Re: Smithi

    eh ja jak mi uciekl kedzior musialem wyjsc do budy ale nie spanikowalem kedzior byl wtedy z hmm L8 i sprawdzilem pierwsza szuflade od gory i nie było go sprawdzilem dlatego ze tam było z tyłu dziura wentylacyjna w niej na psx i nie było pajaka ( przeszukalem inne miejsca i polazlem do budy ) naszczescie zadzwonilem do domu i pajak był :P w szufladzie na samym dole niebyło tam ani szpary wejscia siedzial przy chantelkach :] chcial chyba pocwiczyc no i ostatnio jako juz L9 uciekl znowu z zwyklego tera z ocuwanymi szybkami kurde niewiedzialem ze da se rade ocunac naszczescie odrazu ocunełem fotel i włala :P i tym razm zabezpieczylem tak tera ze niema szans na wyjscie ))


  8. #8

    Re: Smithi

    To cie napewno czegos nauczy...ja mialem na poczatku to samo ze mi smithi L3 zwialy i do tej pory ich nie znalazlem, ale juz wiem ze takie kurduple przecisnac sie chca przez nawet najmniejsza nawet szparke. (bez skojarzen z ta szparka :P)/ wspolczuje ale zywie nadzieje ze bedziesz wiedzial nastepnym razem jak sie pajakiem zajmowac. pozdro


  9. #9
    Gadman
    Guest

    Re: Smithi

    przykre


    Kiedy wszystko idzie źle pamiętaj ,że moze być jeszcze gorzej.

  10. #10

    Re: Smithi

    mam pająka po L4 siedzi w pudełku po serku i nigdy nie ma zamkniętej pokrywy tylko tak nałozoną zaczynam się zastanawiać czy nadal tam jest... pozdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •