Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: najprzykrzejsze z przykrych ;(

  1. #1

    najprzykrzejsze z przykrych ;(

    Wczoraj w nocy stało sie najgorsze co mogło sie mi stać..... Śmiercią tragiczną odesdzła moja kochana fretka, z którą łączyła mnie więź jaką mało kto potrafi zrozumieć ;( To było tak:
    Oglądałem z moim szwagrem Pasje na kompie i przynieśliśmy sobie jego fotele, na takich sprężystych nogach.... Fretka wyszła z szafy i w trakcie całego filmu sobie krążyła po pokoju, bawiła się ze mną.... Jak szwagier sprawdzał ile zostało filmu to unosił się tył fotela.... pod sam koniec tak właśnie zrobił... raz i drugi... jak fretce coś sie stanie albo się wystraszy to wydzilea przykry zapach... i własnie było taki zapch czuć... ale zdaża się wiec sie nei przejąłem.... za nim szwagier ponownie usiadł zauważyłem że fretka leży sobie centralnie pod noga fotela... powiedziałem żeby nie siadał bo ją zmiażdży... ale ona już sie nie ruszała.... nawet nie piskła... to trwało góra 3 minuty... od momentu kiedy zeszła z moich rak do momentu kiedy leżała tam martwa.... reanimacje nic nie dąły... za pewne zerwany kręgosłup.... ;(


  2. #2

    Re: najprzykrzejsze z przykrych ;(

    Przykro mi ... wspolczuje

  3. #3
    MinuS
    Guest

    Re: najprzykrzejsze z przykrych ;(

    AGAM Moje kondolencje mi niedawno zdechła szczurzyca


  4. #4
    Dejot
    Guest

    Re: najprzykrzejsze z przykrych ;(

    jakbyście nie oglądali nielegalnych filmów to by sie nic nie stalohehe

  5. #5

    Re: najprzykrzejsze z przykrych ;(

    Nie wiem czy to temat do żartów typu "gdybyście nie oglądali nielegalnych filmów".

    Zauważ, że dla AGAM'a to mogło być na prawdę bardzo ciężkie przeżycie.

    Przykro mi Agam

    Pozdrawiam, Piotr

  6. #6

    Re: najprzykrzejsze z przykrych ;(

    agam umarlo mi juz kilka futrzakow w moim zyciu wiec wiem co to znaczy... wspolczuje ci szczerze, trzymaj sie, zobaczysz bedzie lepiej...


  7. #7

    Re: najprzykrzejsze z przykrych ;(

    Dzięki za poparcie... teraz juz mi troche przeszło ale caly czas czekam aż sie wywlecze z jakiegoś zakamarka.... jakoś to do mnie jeszcze nie doszło... moze w pewnym sensie była utrapieniem... nawet zabiła moją agame błotną ale już nigdy chyba nie trafi mi sie taki zwierzak.... będzie mi brakowało jej cudnego pyszczka, tego że zawsze ze mną spała, chodziła na spacery ;( Jak uruchomią załączniki to wrzuce kilka fotek na pamiątke żebyście widzieli jaka była piękna


  8. #8

    Re: najprzykrzejsze z przykrych ;(

    Cóż... przykro mi. Nie martw się, przejdzie ci po jakimś czasie.

  9. #9

    Re: najprzykrzejsze z przykrych ;(

    Szczere wyrazy wspołczucia.Wiem jak jest stracic ukochane zwierze mi 3 lata temu psa potracil samochod i do dzisiaj o nim duzo myslę.


  10. #10
    Dejot
    Guest

    Re: najprzykrzejsze z przykrych ;(

    Zartowalem ludzie tez mi szkoda zwierzaka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •