Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Żaba szponiasta zdechła... :(

  1. #1

    Żaba szponiasta zdechła... :(

    Zdechła mi żaba szponiasta ostatnia jaką miałem ... albinotyczna. Niewiem co jej się stało, była u mnie od 4 miesięcy. Kiedy zobaczyłem że żaba nie żyje i pływa brzuchem do góry, tradycyjnie zainteresował się tym glonojad i krewetka. Przy wyjmowaniu widok był straszny: głowa była cała rozwalona....
    Dwa miesiące temu zdechła mi też żaba szponiasta tyle że dorosła.
    Niewiem co im się dzieje, u was też tak jest?


  2. #2

    Re: Żaba szponiasta zdechła... :(

    dzisiaj ślimak zdechł, jakaś plaga...


  3. #3
    WujekWielkieWu
    Guest

    Re: Żaba szponiasta zdechła... :(

    hhhmmmmmmmmmmmm nie znam sie na żabach ale to jest szmutne




    pozdławiam Wujaszek Wielkie Wu

  4. #4

    Re: Żaba szponiasta zdechła... :(

    ja moge Ci tylko pogratulowac tej mieszanki, jak mozna bylo trzymac z ta zaba glonojada czy krewetke, krewetka ujedzie jako pokarm ale glonojad, moze sie do niej przyssal i nie mogla wyplynac ... ??


  5. #5

    Re: Żaba szponiasta zdechła... :(

    Wbrew pozorom kiedy żaba żyła żaden z mieszkańców akwarium nie ucierpiał ani krewetka nie stała się pokarmem, ani żaba nie była nękana przez glonojada. Dużo usób trzyma platany z glonojadami i jest dobrze. Poza tym ten glonojad magóra 4cm.


  6. #6
    xol
    Guest

    Re: Żaba szponiasta zdechła... :(

    Nie słyszałam żeby glonojad się przyssał do czegoś żywego...


  7. #7

    Re: Żaba szponiasta zdechła... :(

    Mi sie przyssał raz do palca, ale tylko dlatego że trzymałem go przy szkle i jak jechał to zahcaczył o palec. Wystarczy że się poruszyłem i glonojad zwiał, a przyssania nawet nei poczulem (tylko taka jakby tarka) wiec watpie zeby mogl zatopic zabe, nei wiem skad to wymyśliłeś...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •