Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Yasashii nie żyje ;( ;( ;(

  1. #1
    ziomalka_puma
    Guest

    Yasashii nie żyje ;( ;( ;(

    W piątek wrócilam z 2 dniowej wycieczki... Po kolei witalam sie z moimi zwierzaczkami, a gdy doszlam do geka... ZALAMKA! Patrze a on siedzi pod korzeniem, ma krew na pyszczku i nie ma oczków ;( Jego łapki opadły bezwładnie wzdluż ciała ;( Nie wiem dlaczego to sie stało ;( był jeszcze bardzo młody ;( Ciągle gdy przechodze obok terrarium mam wrażenie że zaraz Yasashii wyjdzie ze swojej kryjówki, zobacze jego śliczny pyszczek ale wiem że to się nie stanie... już nigdy więcej go nie zobacze Czy ktoś wie dlaczego to sie stało? ;( To było chyba najokropniejsze jak dotąd przeżycie w moim życiu ;( Wiem, że to moja wina ale nie wiem co zrobiłam źle Wszystko do czego sie zabiore to spieprze Wiecej chyba nie kupie żadnego zwierzaczka.... przeze mnie umarł... Jeśli ktoś wie co zrobiłam źle niech napisze ;( ;( ;(

    Zapalmy znicze dla ś.p. Yasashii ;( ['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']


  2. #2

    Re: Yasashii nie żyje ;( ;( ;(

    ['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']


  3. #3

    Re: Yasashii nie żyje ;( ;( ;(

    Krew na pyszczku i nie ma oczu ???.


  4. #4

    Re: Yasashii nie żyje ;( ;( ;(

    =/ Moze swierszcze go obgryzly?? =/ a jak nie to co sie moglo stac?? dziwna sprawa ale[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]


  5. #5

    Re: Yasashii nie żyje ;( ;( ;(

    TO by sie nadawało do X-files:-)

    Szkoda gekona..


  6. #6

    Re: Yasashii nie żyje ;( ;( ;(

    Może tydzień wcześniej oglądał kasetę jak w filmie 'Ring' .
    Ale na poważnie: Patrząc w twoim profilu na spis zwierzaków jakie hodujesz, nie znajduje na liście zadnego gatunku ktory by tego gekona tak potraktował. Wielki zonk! Terrarium było szczelne? Nie znajdowały sie w nim żadne ostre przedmioty?


  7. #7
    ziomalka_puma
    Guest

    Re: Yasashii nie żyje ;( ;( ;(

    Nie, żółw nie umie chodzić po szafkach, traszka w akwarium, rybki w akwarium, chomik w klatce... a świerszczyka nie bylo ani jednego w terra Nie bylo żadnych ostrych przedmiotów...


  8. #8
    xol
    Guest

    Re: Yasashii nie żyje ;( ;( ;(

    Właśnie, jak to nie ma oczu???


  9. #9

    Re: Yasashii nie żyje ;( ;( ;(

    Moje kondolencje...
    ['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']

  10. #10
    ziomalka_puma
    Guest

    Re: Yasashii nie żyje ;( ;( ;(

    Poprostu nie ma! Są tam takie dziury jak geki maja zamiast uszu Nie ma na oczach ( a raczej dziurach) żadnych śladów krwi... ani też żadnych pozostałościach po oczkach ;(


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •