Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Mrówki- jak ja tego gówna nie nawidze :(:(

  1. #1

    Mrówki- jak ja tego gówna nie nawidze :(:(

    Dzisiaj rano wstaje z lozeczka i patrze na moje pajaczki a tam sztywny cambridgei L5 i Sromatopelma calcelata L6 a na nich chyba ze 100 mrowek. ale najlepsze jest to ze wczoraj jeszcze nawe jednej nie bylo


  2. #2
    Digital
    Guest

    Re: Mrówki- jak ja tego gówna nie nawidze :(:(

    PRzykro mi Ja mam podobny problem tylko narazie bez ofiar w pająkach. Mieszkam na parterze a te mrowki wchodzą do domu przez balkon i jeszcze do tego piasek noszą:/ jak bym ich nie tępil to w 2 tygodnie mialbym ze 3 kopce mrowek w pokoju :/ małe upierdliwe "szkodniki" !


  3. #3

    Re: Mrówki- jak ja tego gówna nie nawidze :(:(

    Moje kondolencje ja mam, co lato ten sam problem z tym, że przez nie na początku strąciłam kilka patyczaków pajączków na razie na szczęście nie też mieszkam na paterze i mam ogródek i z tamtą zawsze przyłażą jak się zrobi trochę cieplej, ale mam na nie dobry sposób „BAYGON PIANKA O PRZEDŁUŻONYM DZIAŁANIU” wystarczy popryskać próg drzwi i balkon a więcej nie próbują wejść do domu oczywiście do następnego lata najlepiej jest co jakiś czas to powtórzyć.

  4. #4
    Smash 86
    Guest

    Re: Mrówki- jak ja tego gówna nie nawidze :(:(

    a ja proponuje wysypac cukru np na balkonie lub gdzies pod nim i juz sie do mieszkania pchac niebeda!!!!!!!!!!! Tylko dozucaj cukru!


  5. #5

    Re: Mrówki- jak ja tego gówna nie nawidze :(:(

    Tylko ze w takim przypadku IMHO chyba lepiej tepic, niz dokarmiac...

  6. #6

    Re: Mrówki- jak ja tego gówna nie nawidze :(:(

    Nalać denaturatu do otworu zamieszkanego przez mrówki i niech płona małe skurczybyki, sprawdzona metoda, tylko trzeba uwazać żeby chaty nie sfajczyć!


  7. #7
    bermut
    Guest

    Re: Mrówki- jak ja tego gówna nie nawidze :(:(

    wykurwić te mrówki pizdy w powietrze


  8. #8

    Re: Mrówki- jak ja tego gówna nie nawidze :(:(

    Troche kultury, nie jesteś u siebie w domu


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •