Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Uciekł mi mój ulubieniec (lampart). POMÓŻCIE !!

  1. #1

    Uciekł mi mój ulubieniec (lampart). POMÓŻCIE !!

    Szukałem wszędzie. Możecie podac jakieś miejsca (to zobacze czy tam może być)?
    Czy jest jakiś sposób zwabienia go (np. podłożenie torfu lub coś) ??


  2. #2
    Radek. P.
    Guest

    Re: Uciekł mi mój ulubieniec (lampart). POMÓŻCIE !!

    Uważaj, bo tem lampart jeszcze wyjdzie z kądś, skoczy ci z tyłu na kark i zje. :-)

    A tak na poważnie: Ja nie hoduję jaszczurek, ale na twoim miejscu szukałbym pod wszystkimi meblami jakie są i w innych miejscach gdzie są wąskie szczeliny do których gekon może się wcisnąć (np. pomiędzy lekko odchylonymi książkami na półce). Zresztą w takich miejscach najprędzej znajdzie się zbiegłego zwierzaka, a przynajminiej gada (bo ptaki to będą siedziały na najwyższej półce). Trochę poszukasz i znajdziesz gadzinę. :-)

  3. #3
    Daro lamparci
    Guest

    Re: Uciekł mi mój ulubieniec (lampart). POMÓŻCIE !!

    Mi raz uciekłt dwa jeden chodził po podłodze a drugi za terra sie schował, powodzenia w poszukiwaniu.


  4. #4

    Re: Uciekł mi mój ulubieniec (lampart). POMÓŻCIE !!

    radze sprawdzić pod dywanami


  5. #5

    Re: Uciekł mi mój ulubieniec (lampart). POMÓŻCIE !!

    nie mam dywanów w domu. Przeszukałem całą chate i nic. Możecie podać konkretne miejsca (wszystkie)?


  6. #6

    Re: Uciekł mi mój ulubieniec (lampart). POMÓŻCIE !!

    Poduszki, np pod poszewką


  7. #7

    Re: Uciekł mi mój ulubieniec (lampart). POMÓŻCIE !!

    HejO !!!
    Wszystko zależy kiedy uciekł i na jakiej wysokości masz umieszczone terrarium !!!
    Jeśli uciekł dzien/dwa dni temu to szukałbym w okolicach terrarium choc w nocy mógł przewędrować Jeśli nie znajdziesh to pocezkałbym do nocy i wtedy bym szukał
    Powodzenia trzymam kciuki ...!


  8. #8

    Re: Uciekł mi mój ulubieniec (lampart). POMÓŻCIE !!

    szafki, pod dywanami, w butach, między książkami, za terra, pod łóżkiem, między ciuchami, w kuchni pod zlewem w łazience podobnie. jeśli masz psa labo kota to twoje szanse na znalezienie geka są minimalne ale powodzenia przeszukuj wszystkie szczeliny najlepiej wieczorem przy zgaszonym świetle...wspomagaj sie latarką :P


  9. #9

    Re: Uciekł mi mój ulubieniec (lampart). POMÓŻCIE !!

    nie mam futrzaków. po moim domu często chodzi tylko leguś.


  10. #10

    Re: Uciekł mi mój ulubieniec (lampart). POMÓŻCIE !!

    a jak leguś jest duży....wiesz legwan opierdzieli myszkę to mu gek trudności nie sprawi :|


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •