Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Paczka + Komputer

  1. #1

    Paczka + Komputer

    Przestrzegam na przyszlosc:

    1) Dostalem paczke z 3 x smithi po 2 wyl
    2) Rozparcelowywuje przy biurku z komputerem
    3) Sprawdzam pajaki (czy sa, czy zywe)
    4) Smiciak --- !!! MYK !!! --- na klawiature i do srodka!!!!! gdzies w rejonie klawiszy B N M
    5) ZDENERWOWANIE NA SAMEGO SIEBIE!
    6) Natychmiastowe "wyrywanie" klawiszy penseta
    7) ..... SZCZESLIWY POWROT ZWIERZAKA DO PUDELECZKA

    Wiec jak w bajce wszystko pieknie sie skonczylo. Pajka je, ma sie dobzre i jest git. Przy okazji wyczyscilem klawiaturke.


  2. #2

    Re: Paczka + Komputer

    No w sumie to człowiek nawet sie nie zastanawia że mogłobysię takie coś stać jak przyjdą np. pająki to człowiek idzie byle gdzie żeby je tylko zobaczyć.


  3. #3

    Re: Paczka + Komputer

    hehe fajna historyjka no ale kto by cos takiego przewidział. założę się że gdybym znalazł sie w twojej sytuacji na pewno byłoby tak samo więc nie masz się czym przejmować ;]


  4. #4

    Re: Paczka + Komputer

    ja tak miałem z moim pierwszym pajaczkiem

    jak przyszedł do mnie
    1.otworzyłem
    2.pacze nie maa
    3.odwijam papier
    4.a on ucieka po biurku
    5.wszystko dobrze sie skonczyło bo złapałem go do na reke i przesadziełem do pojemnika w którym miał siedziec


  5. #5
    WaRiaT_1986
    Guest

    Re: Paczka + Komputer

    Ha ha ha a ja uwierzyłem w lot ślizgowy pająków.. Mi przy przenoszeniu z terra do terra cambridgei zeskoczył ze stołu lotem przelecial (L3) na ziemie i siup do dziury w krześle biurowym. 30 minut rozkręcania krzesła. Na szczęście wszystko ok się skończyło

  6. #6

    Re: Paczka + Komputer

    Szukanie pajaka jest straszne.


  7. #7

    Re: Paczka + Komputer

    i to jak j dzis dostalme P. irminia L4 i wziolem na reke zeby przenies z pudelka transportowego do terra-slojika :P no i palcem dotknolem go w ostatnia noge jak zaczol uciekac tylko nie do slojika a w gore po rece i do rekawa ja wpance zeby nie zgnies biedaka ostrozne zdejmuje koszule i ogladam qrde nie ma rozciagam ja na podlodze uff siedzial miedzy faldami miaterialu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •