Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Biedny Leguś (v_v)

  1. #1
    baryla
    Guest

    Biedny Leguś (v_v)

    Kiedy pewnego dnia wszedlem do sklepu zoologicznego w Rudzie Slaskiej zobaczylem straszny widok - wyglodzonego legwana wokol ktorego chodzilo pare swierszczy ;( po prostu MAKABRA moj kolega zwrocil uwage sprzedawczyni lecz ona powiedziala ze sie nie zna na gadach ;(



    Takie sklepy trzeba po prostu zamykac lub sprzedawcom urzadzac jakies szkolenia przed zakupem zwierzat !!


  2. #2
    sinaloe
    Guest

    Re: Biedny Leguś (v_v)

    Dokładnie taki sam widok zastałem w sklepie w BRODNICY gdzie leg był karmiony świerszczami.A jako podłorze miał piasek.

  3. #3

    Re: Biedny Leguś (v_v)

    Kogo oni zatrudniają w zoologach. Po znajomości pewnie


  4. #4

    Re: Biedny Leguś (v_v)

    baryla gdzie to było założe się ze w Plazie :] ten leg ma chyba 10 pokoleń roztoczy na sobie no i na "wybiegu dla żółwia" lezy sobie sztywny żółw Hmmmm jak byłem w kinie na "Świt żywych trupów" to leżał jak byłem tydzień temu na "Shrek 2" to dalej leżał masakra poprostu :/

  5. #5
    baryla
    Guest

    Re: Biedny Leguś (v_v)

    Jest to ten sklep w Nowym Bytomiu nazwy nie podam ale ja niewiem czy to jeszcze ma tam miejsce bo dawno w tym sklepie nie bylem


  6. #6

    Re: Biedny Leguś (v_v)

    Hmmmm w Nowym Bytomiu jest troche sklepów :> może "Delfin" :]

  7. #7

    Re: Biedny Leguś (v_v)

    sorka może się nie znam...ale legwany jedzą świerszcze. ile razy widziałem jak opierdzielały nawet całą paczkęnaraz :P (proszę mnie nie najeżdżać jeśli się mylę)


  8. #8
    baryla
    Guest

    Re: Biedny Leguś (v_v)

    tak to byl delfin. Z tego co ja wiem kmieciu chociaz rowniez sie nie znam na legwanach to sa roslinozerne ale rowniez sie moge mylic ;p


  9. #9

    Re: Biedny Leguś (v_v)

    cooo? czyli nigdy nie wiedziałeś jak legwan pochłania myszkę? hmm czyli jak to jest z tymi legami? :|


  10. #10

    Re: Biedny Leguś (v_v)

    legi sa roslinozerne ale jak w sklepie nie maja co jesc to i swierscza czy mysz zjeda. Inna sprawa ze nie sa przystosowane do trawienia takiego pokarmu.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •