Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Uciekłą

  1. #1

    Uciekłą

    Po trudnym tygodniu związanym z psem, dzis rano czekała mnie kolejna niespodzianka. A mianowicie Lasiodora cristata po 7wyl. powiekszyła dziurke wentylecyją i sie przez nią wyślizgnęła. Porozstawialem w całym domu pudełka z torfem ale jakos stracilem nadzieje na znalezienie jej. Najbardziej zdziwilo mnie to ze ten otwór nie był ogromny a nawet mniejszy od jej odwłoka a jakos sie przecisnęla przez niego. :/

  2. #2

    Re: Uciekłą

    Z innej beczki...raz zaliczylem zonka jak moja Boehmei chcial wejsc przez daszek do swego domku(mala doniczka z dziurkami w denku) rano znalzlem ja w poł zaklinowana w szczelinie....az dziw bierze jak wogole mogla sie do polowy tam wcisnac...po akcji ratunkowej wszytko jest ok...ale mała traume spider miał.....Pozdro i powodzenia w szukaniu ...Narka


  3. #3

    Re: Uciekłą

    Tymbardziej współczuje Niestety jak widać nieszczęścia chodzą parami... a czasem i grupami


  4. #4

    Re: Uciekłą

    znalazła sie, jak zgasiłem swiatło przez środek pokoju spacerek zrobiła :]

  5. #5

    Re: Uciekłą

    To teraz pamiętaj, aby tą dziurkę wentylacyjną zasłonić jakąś siatką lub firanką. Tym razem miałeś szczęście, że ją znalazłeś, ale potem może być inaczej !!!


  6. #6
    Hercules
    Guest

    Re: Uciekłą

    miałeś farta stary


  7. #7

    Re: Uciekłą

    Teraz jest juz w całkiem innym pojemniku.

  8. #8

    Re: Uciekłą

    FIRANKA? HAHAH, to ucieknie po 10 minutach!


  9. #9

    Re: Uciekłą

    siatka metalowa jest ok


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •