Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Murinus 3`jka + escape :/

  1. #1

    Murinus 3`jka + escape :/

    No szkoda. Wykorzystal ten moment nieuwagi. Moze kiedys pieknego dnia wyjdzie z jakiegos kata...


  2. #2
    i`am
    Guest

    Re: Murinus 3`jka + escape :/

    moje gratulacje...


  3. #3

    Re: Murinus 3`jka + escape :/

    Zycze powodzenia w szukaniu malucha...szanse marne ale moze sie uda odszukac...ja swojego crawshayia juz ze 2tyg szukam ale pogodzilem sie z tym,ze albo poszedl w swiat albo usechl gdzies w jakiejs szczelinie...echh..3msie


  4. #4

    Re: Murinus 3`jka + escape :/

    tez życze powodzenia ;-) mi iciekła cambri l3 i niestety musialem sie z tym pogodzić ;-|

  5. #5

    Re: Murinus 3`jka + escape :/

    Najgorsze ze uciekl mi jak nie trzezwy bylem. Zadzwonil WAZNY telefon i polecialem odebrac. Szkoda. Bywa. Człowiek uczy sie na bledach.


  6. #6

    Re: Murinus 3`jka + escape :/

    Po co wogole zajmujesz sie pajakami w takim stanie ja nigdy nie otwieram nic z pajaczkami nawet po kilku piwach reakcja jest wtedy duzo bardziej opozniona i chwila nie uwagi i nie ma naszego pupila ;] zwlaszcza nadrzewniaka.

    Powodzenia......

    Pozdrawiam.


  7. #7

    Re: Murinus 3`jka + escape :/

    ja czasami po pijaku wyjmę geka...ale zawsze najpierw osądzam czy jestem w stanie żeby go wziąć na ręce. jeśli chodzi o pająki to rzeczywiście nie powinieneś go wyciągać :|


  8. #8

    Re: Murinus 3`jka + escape :/

    powwwooooooodzeeeeeniaaaaaaa mojego E.murinusa zlapala mama (gratylacje dla mamy ze nie uszkodzila i za spryt) tez mi sie wymknal ale to bylo nie umyslne przesuniecie pokrywki......


  9. #9

    Re: Murinus 3`jka + escape :/

    Ziu - czasami człowiek robi głupie rzcezy. Nie sprowadzaj wszystkiego do tego ze zajmuje sie zwierzetami po pyaku boi to sie zdarzyulo 1 raz.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •