Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: >>>>UWAGA<<<<

  1. #1

    >>>>UWAGA<<<<

    A więc nie myślałem że będe musiał pisać tu o swoich przykrych doświadczeniach, postanowiłem pokarmić swoje pajączki mysimi noworodkam niekiedy robiłem im taką (wyzerke) zawsze było ok ale teraz niestety skutki tej wyżerki są tragiczne na cztery pająki dwa już mi padły reszte raczej też czeka taki los nie miałem pojęcia że takie bedą skutki tej wyżerki.Jedno wiem na pewno reszta pająków nigdy w swoim życiu nie dostanie mysiego ani szczurzego noworodka , nie mam pojęcia czemu tak sie stało może ktoś z was sie z tym spotkał??? po prostu jak zjadły te noworodki na drugi dzień dostały drgawek, nieskoordynowanych ruchów no i potem bidule nogi podkurczyły i koniec także nie polecam takiego pokarmu dla waszych pajaczków.

  2. #2

    Re: >>>>UWAGA

    Może oseski były jakieś felerne koledzy karmią oseskami i wszystko jest wporzo

  3. #3

    Re: >>>>UWAGA

    Hmm. Na pająkach się nie znam ale może to jakieś przekarmienie czy cuś? Spasły się za bardzo i im zaszkodziło. Albo, jak to ujęła na wykładzie pani Awikularia, pająki zakrztusiły się oseskami.


  4. #4

    Re: >>>>UWAGA

    Oczywiście z tym zaksztuszeniem to był tylko żart.


  5. #5

    Re: >>>>UWAGA

    Nie były na sto procent przekarmione, oseski naprawde dla nich małe, to szarancze jak im niekiedy podawałem były raz takie jak oseski chciałem urozmaicić im diete no i stało sie tak jak sie stało:-(

  6. #6

    Re: >>>>UWAGA

    ja mysle ze oseski nazarly sie jakiegos gówna i pająki sie potruly


  7. #7

    Re: >>>>UWAGA

    mysie oseki piją mleko od matki a nie jedzą "jakieś gówno"


  8. #8

    Re: >>>>UWAGA

    a moze matka czegos sie nazarla???


  9. #9

    Re: >>>>UWAGA

    Albo byly chore...

  10. #10

    Re: >>>>UWAGA

    Jest też taka opcja że matka osesków przechodziła terapię antypasożytową (Frontlinem, Ivermektyną albo innym paskudztwem) w trakcie ciąży lub podczas karmienia i przez to środek mógł się przedostać do organizmów osesków a jak wiadomo pająki + środek na robactwo = ...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •