Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Myszy

  1. #1

    Myszy

    dzisiaj rano moja hodowla myszy rozpadla sie w doslownym znaczeniu tego slowa........ piesek porozwalal klatki i czesc myszy pozagryzal....a najgorsze ze dobral sie tez do mojego szczura ktorego nawet lubilam to naprawde przykre doswiadczenie bo myszy byly przeznaczone dla moich zwierzakow

  2. #2

    Re: Myszy

    Przykra sprawa. Wiem co to znaczy bo mój piesek (rozmiarów niedużego królika) przewrócił fauna box w którym trzymałem moją ulubioną myszkę a gdy ją znalazłem już nie żyła. nie wiem czy to mój pies ją zamęczył czy zginęła w wuniku upadku z wysokości.


  3. #3

    Re: Myszy

    DEXiu twoja mysz pewnie zawału dostala ;P

    Letaa może twój pies tesh chciał gryza :P

  4. #4

    Re: Myszy

    Ale śmieszne Zuki. Normalnie aż mi się gacie trzęsą. A wiesz że zawału można dostać jak bedziesz rozmawiać przez telefon i cię piorun trzaśnie?


  5. #5

    Re: Myszy

    Zuki wcale glupio nie gada, istnieje prawdopodobienstwo, ze mysz mogla dostac zawalu


  6. #6

    Re: Myszy

    może ona tylko w śpiączke zapadła ,trzeba było reanimować ....

  7. #7

    Re: Myszy

    zastanów się jak byś spadł w akwarium powiedzmy z 3 piętra i pastwił by się nad tobą pies wielkości bloku nie wiem jak wy ale ja bym się troszke przeląk

  8. #8

    Re: Myszy

    No dobra. Nie przeczę że mogła zawału dostać czy stracić przytomność pod wpływem uderzenia, ale żeby robić se z tego jaja? ==> ;P


  9. #9

    Re: Myszy

    moj kumpel hodowal kiedys myszy tak nie na karme dla hodowania poprostu i raz wypuscil zeby sobie pobiegaly po polce i jedna zaplontala sie w worek i wpadla do akwarium z woda mimo reanimacji nie uratowal jej :/ ale seryjnie ja reanimowal normalnie masarz serca+usta-usta

  10. #10

    Re: Myszy

    hoho to LOLowatego masz kumpla


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •